KK Center konjeniškega športa Celje
Turnir 0215
26. tekma
Pokal Slovenije mladinci in odprta tekma
Kategorija: L/Ma Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 36/36/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Primož Rifelj | A2634 | QUANSSINI (A2634) | QUANSSINI | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/37.7 | |
2 | Lana Tanko | A2783 | QUIDAM DE VIDO (A2783) | QUIDAM DE VIDO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/39.24 | |
3 | Nina Pangeršič | A2228 | LAST SCAN (A2228) | LAST SCAN | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/39.62 | |
4 | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | 0-0/40.65 | |
5 | Laura Dragičević | Z2112 | LAVAI (Z2112) | LAVAI | HRVAŠKA | 0-4/40.32 | |
6 | Marko Pandža | Z2097 | CHARMING DREAM (Z2097) | CHARMING DREAM | HRVAŠKA | 0-8/42.36 | |
7 | Daša Smlatič | A2597 | FREEDOM- Europap d.o.o. (A2597) | FREEDOM- Europap d.o.o. | KK VELENJE | 0-DNS | |
8 | Vita Sirovina Dvornik | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 1/92.08 | |
9 | Nastja Udovč | A2789 | APIENNE (A2789) | APIENNE | KK VELEBIRO | 1/92.33 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Rok Peček | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK VELEBIRO | 1/93.36 | |
11 | Robert Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | KK VELENJE | 4/84.33 | |
12 | Laura Dragičević | Z1858 | AIDORA I RITZ (Z1858) | AIDORA I RITZ | HRVAŠKA | 4/85.46 | |
13 | Nina Jovović | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/87.93 | |
14 | Tanit Baukman | A2467 | WAIT N SEE (A2467) | WAIT N SEE | KK KARLO - Maribor | 4/90.94 | |
15 | Tjaša Kersnik | A2642 | ARIA (A2642) | ARIA | KK JEŽA PRI JEŽU | 5/91.76 | |
16 | Eva Zala Marovt | A2826 | ZELINA (A2826) | ZELINA | KK VELEBIRO | 5/93.08 | |
17 | Leja Tomaž | A2428 | BARNAHOWN GEM (A2428) | BARNAHOWN GEM | KK SLOVENJ GRADEC | 5/107.42 | |
18 | Lidija Grum | A3130 | EMG DACAPO (A3130) | EMG DACAPO | ŠD Konjeniški center Celje | 6/97.66 | |
19 | Marko Pandža | Z2228 | CORAZON Y ROSAS (Z2228) | CORAZON Y ROSAS | HRVAŠKA | 8/83.07 | |
20 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 8/89.04 | |
21 | Tajda Bosio | A2865 | CRESCENDO (A2865) | CRESCENDO | ŠD Konjeniški center Celje | 8/89.17 | |
22 | Primož Rifelj | A3151 | CORNETTO (A3151) | CORNETTO | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 9/92.93 | |
23 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK CELJE | 9/93.55 | |
24 | Lina Kolbl Seme | A2210 | ALANICE (A2210) | ALANICE | KK KARLO - Maribor | 10/96.67 | |
25 | Neja Bevc | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK VELEBIRO | 10/98.3 | |
26 | Nina Potočnik | A2698 | PICASSO (A2698) | PICASSO | KK VELENJE | 10/98.46 | |
27 | Uroš Jordan | A2988 | CHAMBERLAIN (A2988) | CHAMBERLAIN | KK KRKA - Grm Novo mesto | 11/116.56 | |
28 | Matevž Emil Prešeren | A2374 | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. (A2374) | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. | KK PIP Ljubljana | 12/82.97 | |
29 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 12/105.5 | |
30 | Hana Bajrovič | A3178 | LNS ALKOM (A3178) | LNS ALKOM | KK VELEBIRO | 14/97.75 | |
31 | Špela Semolič | A2805 | CAYENNE (A2805) | CAYENNE | KK VELENJE | 17/93.96 | |
32 | Zala Štebljaj | A3119 | LOOPING (A3119) | LOOPING | KK PIP Ljubljana | 33/91.58 | |
- | Matevž Dremelj | Z2225 | ROMIRA DELL'OLMO (Z2225) | ROMIRA DELL'OLMO | KK JEŽA PRI JEŽU | EL | |
- | Nicole Wruming | Z1745 | LONDON GIRL (Z1745) | LONDON GIRL | AVSTRIJA | RET | |
- | Aleksandra Ščap | A2262 | CASPER Z (A2262) | CASPER Z | KK VELENJE | RET | |
- | Lidija Grum | A2854 | LG INETTE (A2854) | LG INETTE | ŠD Konjeniški center Celje | RET |