KK Brdo pri Ihanu
Turnir 0221
119. tekma
ZDRUŽENE TEKME 19.20
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.2.5
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 29/29/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoja Pavčič | A3661 | CHERIE (A3661) | CHERIE | KK CELJE | 0-0/36.1 | |
2 | Eva Jeram | A4037 | LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037) | LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/37.8 | |
3 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK SUPRINN | 0-0/40 | |
4 | Ema Krpič | A3938 | ANTIGUA BEACH (A3938) | ANTIGUA BEACH | KK SUPRINN | 0-0/41.17 | |
5 | Anja Erman | A3871 | CAMPARI-J (A3871) | CAMPARI-J | KK PR` KRAL | 0-0/43.65 | |
6 | Lucija Povše | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK SLOVENJ GRADEC | 0-0/45.68 | |
7 | Luka Založnik | Z3117 | FOOTLOOSE DU LYS (Z3117) | FOOTLOOSE DU LYS | SEVERNA MAKEDONIJA | 0-0/45.8 | |
8 | Kaja Erman | A3990 | INIESTA (A3990) | INIESTA | KK PR` KRAL | 0-0/47.9 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Jan Špiljak | A3842 | CHICO`S GOLD (A3842) | CHICO`S GOLD | KK SUPRINN | 0-0/47.99 | |
10 | Živa Šefman | A3933 | QUANAAN (A3933) | QUANAAN | KK GIBANJE | 0-0/48.11 | |
11 | Tia Ana Tekavec | A3867 | ARYA STARK (A3867) | ARYA STARK | ŠD Titani Ljubljana | 4-0/38.57 | |
12 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SUPRINN | 0-4/38.68 | |
13 | Jaka Potočnik | A3577 | ACANWITA (A3577) | ACANWITA | ŠD Titani Ljubljana | 0-4/38.89 | |
14 | Gea Jakelj | A2856 | ART DE QUIDAM (A2856) | ART DE QUIDAM | KK PR` KRAL | 4-0/39.19 | |
15 | Ana Kim Pouh | A4005 | CARO AS G (A4005) | CARO AS G | KK PIP | 0-4/41.88 | |
16 | Neža Potočnik | A3977 | K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977) | K-STAR VD DUVELSHOEVE | KK PR` KRAL | 4-0/44.12 | |
17 | Ana Benedik | A3678 | SUNSHINE LADY ˝BT˝ (A3678) | SUNSHINE LADY ˝BT˝ | KK Stožice Ljubljana | 4-0/45.16 | |
18 | Tea Oblak Zvonar | A3813 | OCARINA VLS (A3813) | OCARINA VLS | KK Brdo pri Ihanu | 4-0/48.98 | |
19 | Tjaša Zaplotnik | A3893 | DESCARO (A3893) | DESCARO | KK PR` KRAL | 7-0/45.2 | |
20 | Rebeka Rožmanec | A3912 | ARONA (A3912) | ARONA | KK VELEBIRO | 8-0/43.09 | |
21 | Maruša Manca Možgan | A3513 | CONQUEST Z (A3513) | CONQUEST Z | KK Stožice Ljubljana | 4-4/44.77 | |
22 | Hana Strniša | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK Brdo pri Ihanu | 8-0/46.51 | |
23 | Ajda Zabret | A3883 | QUEEN B (A3883) | QUEEN B | KK Brdo pri Ihanu | 8-0/47.28 | |
24 | Lucija Sovič | A3926 | RHIANONN (A3926) | RHIANONN | KK VELEBIRO | 0-8/49.75 | |
25 | Benjamin Bregant | Z2972 | NICE MOUSE (Z2972) | NICE MOUSE | KK KARLO - Maribor | 12-0/42.79 | |
26 | Nika Matelič | A3806 | IMAR SINO (A3806) | IMAR SINO | KK SUPRINN | 4-8/45.77 | |
27 | Živa Kavčič Roškar | A3906 | HUGO (A3906) | HUGO | KK VELEBIRO | 4-8/47.32 | |
28 | Vitan Orr Lesar | A3792 | PANDORA (A3792) | PANDORA | KK VELEBIRO | 11-EL | |
29 | Karin Kaja Pouh | A3609 | GRANDE JR (A3609) | GRANDE JR | KK PIP | 17-EL |