KK Krka
Turnir 0317
4. tekma
Licence A in L
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 274.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 20/20/*3/5
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna Turk | A2366 | IBERIA (A2366) | IBERIA | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/38.47 | |
2 | Iva Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/41.87 | |
3 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 0-0/46.35 | |
4 | Pika Čufer | A1886 | GALLUS (A1886) | GALLUS | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-0/48.15 | |
5 | Robert Zaviršek | A3166 | AURORA U (A3166) | AURORA U | KK KRUMPERK | 0-0/49.3 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Teja Cencelj | A3209 | BEAUTY (A3209) | BEAUTY | KK GIBANJE | 0-0/49.38 | |
7 | Zoja Stare | A2834 | CELINE (A2834) | CELINE | KK LJUBLJANA | 0-0/51.36 | |
8 | Amelija Sodja | A3456 | ISOTTA DEL GARDESANO (A3456) | ISOTTA DEL GARDESANO | KK PIP Ljubljana | 0-0/51.45 | |
9 | Sara Cigić | Z2583 | CUKORKA (Z2583) | CUKORKA | HRVAŠKA | 0-4/45.67 | |
10 | Gašper Pavc | A3254 | AMARILIS II (A3254) | AMARILIS II | KK PIP Ljubljana | 0-4/48.97 | |
11 | Gaja Lepoša Bitenc | A2072 | CORTEZ (A2072) | CORTEZ | KD Piramida | 0-8/38.44 | |
12 | Lina Kolbl Seme | A3484 | COINTREAU (A3484) | COINTREAU | KK KARLO - Maribor | 0-8/47.56 | |
13 | Maja Gregorič | A2592 | W (A2592) | W | KK GIBANJE | 4/53.82 | |
14 | Lina Lauko | A3359 | HOLDFENY (A3359) | HOLDFENY | ŠD Titani Ljubljana | 4/60.35 | |
15 | Suzana Gorc | Z2585 | AFTER PARTY (Z2585) | AFTER PARTY | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/66.13 | |
16 | Kim Vukadin | Z2286 | CRUZ (Z2286) | CRUZ | HRVAŠKA | 4/69.35 | |
17 | Gašper Pavc | Z2584 | DESAIRE (Z2584) | DESAIRE | KK PIP Ljubljana | 8/87.6 | |
* | Uroš Jordan | A3461 | CENNO (A3461) | CENNO | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-RET | |
* | Aljaž Drašler | A3486 | DONARO (A3486) | DONARO | KK VELEBIRO | 4/64.22 | |
* | Aljaž Drašler | A3487 | HIGH CLASS (A3487) | HIGH CLASS | KK VELEBIRO | 0-0/49.79 |