Kobilarna Lipica
Turnir 0318
13. tekma
Tekmovalci z licenco S
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 24/24/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina Pangeršic | A3296 | GIPSY (A3296) | GIPSY | KK SUPRINN | 0/68.56 | |
2 | Patricija Kardun | Z2577 | STANLEY BOY (Z2577) | STANLEY BOY | HRVAŠKA | 0/68.65 | |
3 | Andrej Pavlovic | A3541 | GOLDEN QUALITY (A3541) | GOLDEN QUALITY | KK VELEBIRO | 0/69.84 | |
4 | Živa Šefman | A2809 | DOONAVEERAGH DOT IE (A2809) | DOONAVEERAGH DOT IE | KK GIBANJE | 0/70.19 | |
5 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 0/70.57 | |
6 | Robert Krajnc | A2966 | FLO COOPER (A2966) | FLO COOPER | KK VELENJE | 0/70.96 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Andrej Kucer | A3440 | VIGO DE JANEIRO (A3440) | VIGO DE JANEIRO | KK KARLO - Maribor | 0/71.32 | |
8 | Nina Pangeršic | A3241 | LAP OF LUXURY (A3241) | LAP OF LUXURY | KK SUPRINN | 0/71.99 | |
9 | Živa Šefman | A3137 | RUANS MERMUS (A3137) | RUANS MERMUS | KK GIBANJE | 0/72.5 | |
10 | Robi Skaza | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 0/75.11 | |
11 | Lidija Grum | A3415 | HERCULES (A3415) | HERCULES | ŠD Konjeniški center Celje | 0/75.31 | |
12 | Eva Zala Marovt | A2775 | DROSSAAN (A2775) | DROSSAAN | KK VELEBIRO | 0/75.53 | |
13 | Boštjan Bizjak | A3201 | D'IQ (A3201) | D'IQ | KK SUPRINN | 0/75.79 | |
14 | Mihael Kovacic | A3606 | HEROGRAAF (A3606) | HEROGRAAF | KK KARLO - Maribor | 0/75.89 | |
15 | Gregor Terglav | Z2730 | AREZZO Z (Z2730) | AREZZO Z | KK VELEBIRO | 0/75.96 | |
16 | Robi Skaza | A3140 | DA VINCI (A3140) | DA VINCI | KK VELENJE | 0/78.64 | |
17 | Primož Rifelj | A3585 | LIDO (A3585) | LIDO | KK SUPRINN | 4/65.64 | |
18 | Josipa Koletic | A3225 | FYA (A3225) | FYA | HRVAŠKA | 4/66.24 | |
19 | Patricija Kardun | Z2172 | WIBERT M (Z2172) | WIBERT M | HRVAŠKA | 4/73.04 | |
20 | Nina Pangeršic | A3546 | JENTHO VAN HET KEYSERSBOS (A3546) | JENTHO VAN HET KEYSERSBOS | KK SUPRINN | 4/76.52 | |
21 | Tanit Baukman | A3607 | CORSSINI (A3607) | CORSSINI | KK KARLO - Maribor | 4/83.37 | |
22 | Daša Smlatic | A2890 | B LIKE BALOUBET (A2890) | B LIKE BALOUBET | KK VELENJE | 5/84.97 | |
23 | Špela Cerne | A2660 | ARDESIA (A2660) | ARDESIA | KK GIBANJE | 8/78.94 | |
24 | Tomaž Tabernik | A3489 | FIRE STARTER (A3489) | FIRE STARTER | KK Stožice Ljubljana | 16/77.59 |