Kobilarna Lipica
Turnir 0318
37. tekma
POKAL SLOVENIJE U25 - SLOVENIJA FUTURE MASTERS
Kategorija: Mb Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 31/30/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Uroš Jordan | A2391 | STELLEA (A2391) | STELLEA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/34.07 | |
2 | Andrej Pavlovic | A2487 | I&H BOOGY WOOGY (A2487) | I&H BOOGY WOOGY | KK VELEBIRO | 0-0/34.99 | |
3 | Pascal Renard | Z2419 | LAYOS (Z2419) | LAYOS | BELGIJA | 0-0/36.45 | |
4 | Robert Kucer | A3333 | PSH CON AIR (A3333) | PSH CON AIR | KK VELENJE | 0-0/37.23 | |
5 | Matjaž Krajnc | A2047 | ASPEKTO (A2047) | ASPEKTO | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/37.28 | |
6 | Mirjam Vesenjak | Z2731 | CANTERINO S.G. (Z2731) | CANTERINO S.G. | KK VELEBIRO | 0-0/40.28 | |
7 | Josipa Koletic | Z2282 | BRIGHT DU CERISIER (Z2282) | BRIGHT DU CERISIER | HRVAŠKA | 0-0/42.05 | |
8 | Gregor Terglav | Z2730 | AREZZO Z (Z2730) | AREZZO Z | KK VELEBIRO | 0-0/43.2 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Andrej Pavlovic | A3582 | COBALT (A3582) | COBALT | KK VELEBIRO | 0-8/39.47 | |
10 | Tanit Baukman | A2651 | COPACABANA (A2651) | COPACABANA | KK KARLO - Maribor | 0-DNS | |
11 | Nina Pangeršic | A2988 | CHAMBERLAIN (A2988) | CHAMBERLAIN | KK SUPRINN | 4/66.8 | |
12 | Robert Kucer | A3229 | PSH LOOK IT'S ME (A3229) | PSH LOOK IT'S ME | KK VELENJE | 4/71.34 | |
13 | Martin Glavic | A3300 | HILFIGER VAN STRYTEM (A3300) | HILFIGER VAN STRYTEM | ŠD Konjeniški center Celje | 4/73.5 | |
14 | Luka Založnik | A3092 | COLUMBUS G (A3092) | COLUMBUS G | MAKEDONIJA | 4/74.36 | |
15 | Živa Šefman | A2809 | DOONAVEERAGH DOT IE (A2809) | DOONAVEERAGH DOT IE | KK GIBANJE | 4/78.67 | |
16 | Žiga Oven | A3479 | UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479) | UCCELLO DE LA BASTIDE | ŠD Konjeniški center Celje | 8/71.76 | |
17 | Nastja Udovc | A3253 | ARALYN BLUE (A3253) | ARALYN BLUE | KK VELEBIRO | 8/73.74 | |
18 | Nina Obrovnik | A3004 | CHICOLINO 17 (A3004) | CHICOLINO 17 | KK KARLO - Maribor | 8/74.6 | |
19 | Tomaž Laufer | A3096 | CHARON (A3096) | CHARON | KK VELEBIRO | 8/82.8 | |
20 | Katja Žiberna | A3075 | CHACCO (A3075) | CHACCO | JK MARIBOR | 11/89.33 | |
21 | Nina Pangeršic | A3296 | GIPSY (A3296) | GIPSY | KK SUPRINN | 12/68.77 | |
22 | Lea Djelmic | Z2732 | BROWN GOLD LADY (Z2732) | BROWN GOLD LADY | HRVAŠKA | 12/68.99 | |
23 | Patricija Kardun | Z2577 | STANLEY BOY (Z2577) | STANLEY BOY | HRVAŠKA | 12/94.46 | |
24 | Aleksandra Šcap | A2262 | CASPER Z (A2262) | CASPER Z | KK JEŽA PRI JEŽU | 13/98.67 | |
25 | Patricija Kardun | Z2172 | WIBERT M (Z2172) | WIBERT M | HRVAŠKA | 21/100.39 | |
- | Andrej Pavlovic | A3325 | EMG Q7 (A3325) | EMG Q7 | KK VELEBIRO | EL | |
- | Neja Bevc | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK KARLO - Maribor | EL | |
- | Nina Zidar Klemencic | A3387 | CLEAR (A3387) | CLEAR | KK PIP Ljubljana | EL | |
- | Živa Šefman | A3614 | HOZNAYO (A3614) | HOZNAYO | KK GIBANJE | RET | |
- | Primož Rifelj | A3585 | LIDO (A3585) | LIDO | KK SUPRINN | RET | |
- | Aleksander Smolnikar | A3491 | KOBLENZ VAN DE VINUSAKKER (A3491) | KOBLENZ VAN DE VINUSAKKER | KK VELENJE | DNS |