Kobilarna Lipica
Turnir 0319
20. tekma
Tekmovalci z licencami A in L
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 25/24/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 0/63.73 | |
2 | Andraž Cijan Brkic | A3752 | QUINTON (A3752) | QUINTON | ŠD Titani Ljubljana | 0/66.84 | |
3 | Marinka Drev | A3271 | GRACIA (A3271) | GRACIA | KK VELENJE | 0/73.75 | |
4 | Klara Mirnik | A3350 | COOL LADY JJ (A3350) | COOL LADY JJ | KK CELJE | 0/73.85 | |
5 | Gaja Bajželj | A3529 | BABY DONA (A3529) | BABY DONA | KK Brdo pri Ihanu | 0/74.3 | |
6 | Ajda Kozjek | A3609 | GRANDE JR (A3609) | GRANDE JR | KK Stožice Ljubljana | 0/78.01 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Vita Sirovina Dvornik | A3424 | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z (A3424) | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z | KK VELENJE | 0/81.36 | |
8 | Naya Jancigaj | A3201 | D'IQ (A3201) | D'IQ | KK KRAS | 0/82.95 | |
9 | Urška Bajgot | A2944 | PAPAGOS DE BLONDEL (A2944) | PAPAGOS DE BLONDEL | JK MARIBOR | 4/64.47 | |
10 | Lorenzo Jernam | A3657 | OMEGA WINDY (A3657) | OMEGA WINDY | ITALIJA | 4/64.69 | |
11 | Maja Gregoric | A3758 | ESPRIE (A3758) | ESPRIE | KK GIBANJE | 4/70.64 | |
12 | Aleksandra Nikolic | A3666 | CALEDONIA (A3666) | CALEDONIA | ŠD Titani Ljubljana | 4/71.22 | |
13 | Neža Smolnikar | A2985 | VALERINO (A2985) | VALERINO | KK Brdo pri Ihanu | 4/77.65 | |
14 | Pia Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF (A2165) | CAN'T BE RUDOLF | KD Piramida | 6/88.24 | |
15 | Živa Horvat | A3286 | ALYNA (A3286) | ALYNA | KK GIBANJE | 8/78.88 | |
16 | Bernard Bregant | A3509 | JAMILA (A3509) | JAMILA | KK KARLO - Maribor | 8/80.62 | |
17 | Lina Kolbl Seme | A3484 | COINTREAU (A3484) | COINTREAU | KK KARLO - Maribor | 8/81.76 | |
18 | Ida Trohar Klancir | Z3017 | CHARISMA (Z3017) | CHARISMA | HRVAŠKA | 10/89.16 | |
19 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK KRKA - Grm Novo mesto | 12/71.18 | |
20 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 16/81.14 | |
- | Melanija Atanasovska | Z1959 | DON FJ GOSLAR (Z1959) | DON FJ GOSLAR | SEVERNA MAKEDONIJA | EL | |
- | Naja Šporn | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | EL | |
- | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | EL | |
- | Tjaša Hriberšek | A3202 | FG AMARONE (A3202) | FG AMARONE | ŠD Konjeniški center Celje | RET | |
- | Iza Laufer | A3681 | SPARTA`S LA ISA (A3681) | SPARTA`S LA ISA | JK MARIBOR | DNS |