Kobilarna Lipica
Turnir 0319
4. tekma
Odprta tekma
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 26/26/*3/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernard Bregant | A3509 | JAMILA (A3509) | JAMILA | KK KARLO - Maribor | 0/57.88 | |
1 | Maja Gregoric | A3758 | ESPRIE (A3758) | ESPRIE | KK GIBANJE | 0/57.88 | |
3 | Iza Laufer | A3681 | SPARTA`S LA ISA (A3681) | SPARTA`S LA ISA | JK MARIBOR | 0/57.95 | |
4 | Mihael ml. Kovacic | A3404 | ALI (A3404) | ALI | KK KARLO - Maribor | 0/59.96 | |
5 | Tjaša Hriberšek | A3202 | FG AMARONE (A3202) | FG AMARONE | ŠD Konjeniški center Celje | 0/60.7 | |
6 | Marinka Drev | A3271 | GRACIA (A3271) | GRACIA | KK VELENJE | 0/61.54 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 0/61.69 | |
8 | Naja Šporn | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | 0/61.98 | |
9 | Tadeja Šabec | A3228 | SUNNY BOY (A3228) | SUNNY BOY | KK VELEBIRO | 0/63.18 | |
10 | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | 0/63.89 | |
11 | Pia Kneževic | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 0/64.51 | |
12 | Gea Jakelj | A2856 | ART DE QUIDAM (A2856) | ART DE QUIDAM | KK PIP Ljubljana | 0/65.43 | |
13 | Ajda Kozjek | A3609 | GRANDE JR (A3609) | GRANDE JR | KK Stožice Ljubljana | 0/66.77 | |
14 | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | 0/67.54 | |
15 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 0/67.85 | |
16 | Arissa Vida Huiskens | A2889 | DUBAI (A2889) | DUBAI | KK PIP Ljubljana | 0/69.94 | |
17 | Lana Gregoric | A2592 | W (A2592) | W | KK GIBANJE | 0/71.38 | |
18 | Lina Kolbl Seme | A3484 | COINTREAU (A3484) | COINTREAU | KK KARLO - Maribor | 0/72.1 | |
19 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 4/58.8 | |
20 | Tia Ana Tekavec | A2885 | AFROMAN (A2885) | AFROMAN | KK GIBANJE | 4/60.91 | |
21 | Živa Horvat | A3286 | ALYNA (A3286) | ALYNA | KK GIBANJE | 4/67.55 | |
22 | Lejla Kus | A3421 | QUARTIER'S POMPEIA (A3421) | QUARTIER'S POMPEIA | ŠD Titani Ljubljana | 4/70.58 | |
23 | Tija Kocjan | A3490 | APOLLO (A3490) | APOLLO | KK SUPRINN | 8/86.12 | |
* | Robert Bombek | A3678 | SUNSHINE LADY ?BT? (A3678) | SUNSHINE LADY ?BT? | KK Stožice Ljubljana | 1/75.01 | |
* | Hana Strniša | A3605 | LADY ONE GP (A3605) | LADY ONE GP | KK Stožice Ljubljana | 4/66.91 | |
* | Robi Skaza | A3569 | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569) | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF | KK VELENJE | 0/67.15 |