KD Piramida
Turnir 0417
18. tekma
licence A in L
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 28/28/*10/5
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaja Lepoša Bitenc | A2072 | CORTEZ (A2072) | CORTEZ | KD Piramida | 0/63.61 | |
2 | Iva Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0/65.37 | |
3 | Živa Potisk | A2553 | VOICE OF FAME (A2553) | VOICE OF FAME | KK KARLO - Maribor | 0/67.07 | |
4 | Nika Korez Meh | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | 0/70.48 | |
5 | Maja Barbo | A2144 | CENSOR 11 (A2144) | CENSOR 11 | KK STOL | 0/70.53 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Julija Strunčnik | A2419 | PETERSBURG 12 (A2419) | PETERSBURG 12 | JK KASCO Svečina | 0/73.23 | |
7 | Lucija Penić | Z2611 | NATALI (Z2611) | NATALI | HRVAŠKA | 4/60.27 | |
8 | Dario Harambašić | Z2610 | BEST OF UNIEK Z (Z2610) | BEST OF UNIEK Z | HRVAŠKA | 4/70.52 | |
9 | Teja Pahor | A2688 | SANDRO STAR (A2688) | SANDRO STAR | JK KASCO Svečina | 4/73.1 | |
10 | Anita Uran | Z2594 | NICO (Z2594) | NICO | AVSTRIJA | 4/73.97 | |
11 | Sanja Rostaher | A2508 | SCARLET MR (A2508) | SCARLET MR | JK KASCO Svečina | 6/82.2 | |
12 | Marinka Drev | A2817 | LA LORD (A2817) | LA LORD | KK VELENJE | 7/85.82 | |
13 | Neja Belej | A2089 | CORDY (A2089) | CORDY | KK CELJE | 8/66.89 | |
14 | Klara Mirnik | A3350 | COOL LADY JJ (A3350) | COOL LADY JJ | KK CELJE | 8/89.81 | |
15 | Gorazd Kranjc | Z2022 | IPSWITCH TER DOORN (Z2022) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 10/81.39 | |
16 | Tinkara Vovk | A2808 | QUINNTUS (A2808) | QUINNTUS | KK GIBANJE | 10/84.94 | |
17 | Emilia Džambo | Z2579 | DIMANCHE VN HULLEKENSHOF (Z2579) | DIMANCHE VN HULLEKENSHOF | HRVAŠKA | 12/65.02 | |
- | Nika Kerneža | A2559 | CONTOPIDIS (A2559) | CONTOPIDIS | JK KASCO Svečina | EL | |
* | Darko Juras | Z2613 | C-EVA G (Z2613) | C-EVA G | HRVAŠKA | 0/64.59 | |
* | Mario Tschaitschmann | Z2453 | CARIBIC DE JANEIRO (Z2453) | CARIBIC DE JANEIRO | AVSTRIJA | 0/67.45 | |
* | Mario Tschaitschmann | Z2484 | CASALI DE JANEIRO (Z2484) | CASALI DE JANEIRO | AVSTRIJA | EL | |
* | Maja Tomšič | A3194 | CENDY (A3194) | CENDY | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/72.46 | |
* | Tomaž Laufer | A3413 | AIR DELINE (A3413) | AIR DELINE | KK VELEBIRO | EL | |
* | Robert Bombek | A3329 | BILLY HOY (A3329) | BILLY HOY | KK KRUMPERK | EL | |
* | Aleš Kučer | A3446 | GRAFFITI (A3446) | GRAFFITI | KK CELJE | 17/110.77 | |
* | Nina Obrovnik | A2018 | LORD (A2018) | LORD | KK KARLO - Maribor | 4/71.74 | |
* | Nina Potočnik | A3376 | QUIDADO (A3376) | QUIDADO | KK VELENJE | 0/68.41 | |
* | Aglaia Bechmann | Z2380 | BIARRITZ DE JANEIRO (Z2380) | BIARRITZ DE JANEIRO | AVSTRIJA | 0/75.57 |