JK Maribor in KK KARLO
Turnir 0518
125. tekma
ZDRUŽENE TEKME 25.26.27
Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 31/31/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domen Vivod | A3085 | CASCADA (A3085) | CASCADA | KK PIP Ljubljana | 0-0/32.94 | |
2 | Vita Sirovina Dvornik | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 0-0/33.03 | |
3 | Kim Vukadin | Z2768 | QUINCY DE LUX (Z2768) | QUINCY DE LUX | HRVAŠKA | 0-0/35.98 | |
4 | Hana Bajrovic | A3600 | LNS TOBIAS 47 (A3600) | LNS TOBIAS 47 | KK VELEBIRO | 0-0/40.8 | |
5 | Gerfried Puck | Z2348 | ANTIA B (Z2348) | ANTIA B | AVSTRIJA | 0-0/41.74 | |
6 | Lea Djelmic | Z1899 | LAS VEGAS (Z1899) | LAS VEGAS | HRVAŠKA | 0-4/33.76 | |
7 | Silvana Florian | Z2744 | OBORAS CHARLIE (Z2744) | OBORAS CHARLIE | AVSTRIJA | 0-4/41.59 | |
8 | Aleš Kucer | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 0-8/37.81 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Saša Malenkovic | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 0-8/38.7 | |
10 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SLOVENJ GRADEC | 0-8/40.68 | |
11 | Miriam Überbacher | Z2742 | RONALDO (Z2742) | RONALDO | AVSTRIJA | 0-23/84.48 | |
12 | Nuša Olajoš | Z2769 | BLACK BEAUTY DOCURDRAY (Z2769) | BLACK BEAUTY DOCURDRAY | HRVAŠKA | 0/57.25 | |
13 | Renato Levanic | Z2767 | QUIPINO (Z2767) | QUIPINO | HRVAŠKA | 0/60.86 | |
14 | Gerfried Puck | Z2546 | FEPHELIA (Z2546) | FEPHELIA | AVSTRIJA | 1/64.69 | |
15 | Nina Pangeršic | A3628 | IRON MAN TW (A3628) | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 1/65.04 | |
16 | Robi Skaza | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 4/56.56 | |
17 | Sanja Ostevic Kovacic | Z2043 | CASHIER (Z2043) | CASHIER | HRVAŠKA | 4/58 | |
18 | Tadej Skaza | A3391 | CARIBO (A3391) | CARIBO | KK VELENJE | 4/60.74 | |
19 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 4/61.13 | |
20 | Sara Zajc | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK SLOVENJ GRADEC | 4/61.19 | |
21 | Pascal Renard | Z2747 | DON DISSAGIO (Z2747) | DON DISSAGIO | BELGIJA | 4/62.4 | |
22 | Amber Ivaniševic | Z2305 | FERRO (Z2305) | FERRO | HRVAŠKA | 5/64.07 | |
23 | Gerfried Puck | Z2602 | BALOUBINA B (Z2602) | BALOUBINA B | AVSTRIJA | 5/65.06 | |
24 | Ajda Ušen | A3394 | MASTER (A3394) | MASTER | KK SLOVENJ GRADEC | 6/70.31 | |
25 | Alexandra Minnozzi | A3462 | TOULULA (A3462) | TOULULA | USA | 8/59.53 | |
26 | Tomaž Laufer | A3413 | AIR DELINE (A3413) | AIR DELINE | KK VELEBIRO | 8/61.13 | |
27 | Tanit Baukman | A3606 | HEROGRAAF (A3606) | HEROGRAAF | KK KARLO - Maribor | 8/63.68 | |
28 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 9/67.15 | |
29 | Tina Fink | A3280 | CEZAER VAN DE KAAI Z (A3280) | CEZAER VAN DE KAAI Z | KK CELJE | 10/70.36 | |
30 | Zala Arlic | A2955 | LEXA (A2955) | LEXA | KK VELENJE | 20/77.06 | |
- | Tara Miler | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK KARLO - Maribor | RET |