PLASIRANI TEKMOVALCI
UVRST. JAHAČ KONJ KLUB REZULTAT
1 Adrijana Bruncic Z2934SHARM EL SHEIKH 2NEMCIJA 0 T v času 30.1 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
2 Urh Bauman A3599TOTO U.B.KK Urh Bauman 0 T v času 30.46 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
3 Alice Nolen Walston A3462TOULULAUSA 0 T v času 30.61 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
4 Rebeka Rožmanec A3820CONUS G.I.H.KK VELEBIRO 0 T v času 33.74 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
5 Aglaia Bechmann Z2485BIARRITZ DE JANEIROAVSTRIJA 0 T v času 33.81 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
6 Robi Skaza A3424COMIC-K VAN'T KATTENHEYE ZKK VELENJE 0 T v času 34.06 sek
/ / / / / 2. parkur / faza

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Anthea Lorber A2074CATARINAKK VELENJE 0 T v času 37.45 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
8 Robi Skaza Z3054L'AURORAKK VELENJE 0 T v času 37.63 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
9 Sabina Rajh A3528BLACK PEARLKK VELEBIRO 0 T v času 37.83 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
10 Tajda Bosio A3713QUONTENDER 2ŠD Konjeniški center Celje 0 T v času 40.29 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
11 Brina Sanda A3847DAVIDAKK VELENJE 0 T v času 41.83 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
12 Nina Obrovnik A3667PODKEV IN YOUR DREAMS VRKK KARLO - Maribor 4 T v času 36.83 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
13 Jan Špiljak A3269DANAJA CARRYZMAKK CELJE 0 T v času 37.89 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
14 Matic Rogic Z2932NEVER SAY NEVERŠD Hiša konj 0 T v času 38.85 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
15 Mihael Kovacic Z2936LEONIDASKK KARLO - Maribor 4 T v času 32.66 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
16 Zoja Pavcic A3661CHERIEKK CELJE 4 T v času 34.92 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
17 Tija Kocjan A3777OXANAKK SUPRINN 4 T v času 32.86 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
18 Aleksandra Krainer Z2938QUESTO QUITEŠD Konjeniški center Celje 0 T v času 40.24 sek
/ / / / / 2. parkur / faza
19 Daša Podjed A3411BASTA HOYKK GIBANJE izklj.
/ / / / / 2. parkur / faza
- Matic Rogic A3639HAPPY DE LAUBRYŠD Hiša konj izklj.
/ / / / /
- Nika Gacnik A2613ACORDIŠD Hiša konj odstop
/ / / / /
- Nika Gacnik A3625COLOSSEUM BŠD Hiša konj odstop
/ / / / /
Vrni se