KK Velenje
Turnir 0617
126. tekma
ZDRUŽENE TEKME 26,27,28
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 30/29/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zoran Käfer | A1913 | VELEBIRO DORINA LA REINA (A1913) | VELEBIRO DORINA LA REINA | JK MARIBOR | 0/63.36 | |
2 | Lori Modrijan | A2780 | MERCI (A2780) | MERCI | KK KARLO - Maribor | 0/64.84 | |
3 | Tadej Skaza | A3423 | CANTINO (A3423) | CANTINO | KK VELENJE | 0/65.42 | |
4 | Gregor Mihelčič | A2639 | JOLLY JUMPER (A2639) | JOLLY JUMPER | KK LJUBLJANA | 0/65.47 | |
5 | Gregor Ušen | A3394 | MASTER (A3394) | MASTER | KK SLOVENJ GRADEC | 0/68.76 | |
6 | Katarina Zavrl | A3515 | EMG GWEN (A3515) | EMG GWEN | KK PIP Ljubljana | 0/69.14 | |
7 | Veronika Zeme | A2637 | CARO AS (A2637) | CARO AS | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/69.9 | |
8 | Maja Barbo | A2144 | CENSOR 11 (A2144) | CENSOR 11 | KK STOL | 0/69.97 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Hana Bajrovič | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK VELEBIRO | 1/70.77 | |
10 | Martin Kučer | A3393 | CARROLL (A3393) | CARROLL | KK VELENJE | 1/72.83 | |
11 | Aleš Kučer | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 4/60.08 | |
12 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 4/63.54 | |
13 | Ula Kos | A1736 | LESOTO (A1736) | LESOTO | KK GIBANJE | 4/63.87 | |
14 | Gregor Ušen | A3392 | DIAMANTE (A3392) | DIAMANTE | KK SLOVENJ GRADEC | 4/64.38 | |
15 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SLOVENJ GRADEC | 4/68.4 | |
16 | Živa Šefman | A3137 | RUANS MERMUS (A3137) | RUANS MERMUS | KK GIBANJE | 5/70.33 | |
17 | Matej Bertoncelj | A3058 | BUTTERFLY (A3058) | BUTTERFLY | ŠD TITANI Ljubljana | 5/71.31 | |
18 | Urban Prešeren | A3339 | CANDYMAN 5 (A3339) | CANDYMAN 5 | KK PIP Ljubljana | 6/77.32 | |
19 | Kathrin Kurat | Z2625 | DIPSY BLUE (Z2625) | DIPSY BLUE | AVSTRIJA | 7/78.52 | |
20 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 8/63.45 | |
21 | Borut Gajšt | A3422 | CANDILLA 20 J (A3422) | CANDILLA 20 J | KK VELENJE | 8/68.35 | |
22 | Tomaž Tabernik | A3489 | FIRE STARTER (A3489) | FIRE STARTER | KK SUPRINN | 9/70.5 | |
23 | Matjaž Čik | A3447 | ARTOS (A3447) | ARTOS | KK VELENJE | 10/75.48 | |
24 | Polona Šarc | A1383 | MAXIMUS (A1383) | MAXIMUS | KK JEŽA PRI JEŽU | 10/77 | |
25 | Nastja Udovč | A3303 | REDWOOD VENDI (A3303) | REDWOOD VENDI | KK VELEBIRO | 11/80.08 | |
26 | Nina Zrim | Z2471 | STÖRTEBECKER (Z2471) | STÖRTEBECKER | KK KARLO - Maribor | 12/100.53 | |
27 | Urška Prebil | A3133 | CEASAR (A3133) | CEASAR | KK VELENJE | 15/79.8 | |
28 | Tea Oblak Zvonar | A2667 | LIBERTINA-S (A2667) | LIBERTINA-S | KK VELENJE | 16/98.01 | |
- | Nina Obrovnik | A2018 | LORD (A2018) | LORD | KK KARLO - Maribor | EL | |
- | Nina Pangeršič | A3481 | LIMELIGHT (A3481) | LIMELIGHT | KK SUPRINN | DNS |