KZS in ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 0717
56. tekma
DP ZA AMATERJE - 3.tekmovanje
Kategorija: L/Ma Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 36/35/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nastja Udovč | A3303 | REDWOOD VENDI (A3303) | REDWOOD VENDI | KK VELEBIRO | 0/63.8 | |
2 | Katja Žiberna | A3075 | CHACCO (A3075) | CHACCO | KD Piramida | 0/64.61 | |
3 | Zala Arlič | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | 0/64.8 | |
4 | Eva Zala Marovt | A2775 | DROSSAAN (A2775) | DROSSAAN | KK VELEBIRO | 0/65.24 | |
5 | Tajda Bosio | A3365 | CENTERFOLD II Z (A3365) | CENTERFOLD II Z | ŠD Konjeniški center Celje | 0/65.56 | |
6 | Martin Glavič | A3175 | ADELITA (A3175) | ADELITA | ŠD Konjeniški center Celje | 0/66.04 | |
7 | Barbara Emeršič Potočnik | A3200 | DOBY (A3200) | DOBY | ŠD Konjeniški center Celje | 0/66.55 | |
8 | Tanit Baukman | A3342 | QUICK LOVE 2 (A3342) | QUICK LOVE 2 | KK KARLO - Maribor | 0/67.74 | |
9 | Žiga Oven | A3054 | CATALEYA (A3054) | CATALEYA | KK VELEBIRO | 0/68.05 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Lina Lauko | A3134 | ARIEL-B (A3134) | ARIEL-B | ŠD Titani Ljubljana | 0/68.56 | |
11 | Gregor Mihelčič | A2639 | JOLLY JUMPER (A2639) | JOLLY JUMPER | KK LJUBLJANA | 0/69.19 | |
12 | Matej Bertoncelj | A3058 | BUTTERFLY (A3058) | BUTTERFLY | ŠD TITANI Ljubljana | 0/70.63 | |
13 | Žiga Oven | A3479 | UCCELO DE LA BASTIDE (A3479) | UCCELO DE LA BASTIDE | KK VELEBIRO | 4/58.13 | |
14 | Teja Glavnik | A2479 | GRETA (A2479) | GRETA | KK VELENJE | 4/60.84 | |
15 | Lori Modrijan | A2780 | MERCI (A2780) | MERCI | KK KARLO - Maribor | 4/61.41 | |
16 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 4/63.11 | |
17 | Polona Šarc | A1383 | MAXIMUS (A1383) | MAXIMUS | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/64.93 | |
18 | Nika Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF (A2165) | CAN'T BE RUDOLF | KD Piramida | 4/66.3 | |
19 | Petra Marassi | Z2644 | ZORAN (Z2644) | ZORAN | ITALIJA | 4/66.58 | |
20 | Gregor Ušen | A3392 | DIAMANTE (A3392) | DIAMANTE | KK SLOVENJ GRADEC | 4/67.15 | |
21 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 4/68.41 | |
22 | Nuša Smlatič | A3023 | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. (A3023) | CLEMENTINE 34 - Europap d.o.o. | KK VELENJE | 4/68.84 | |
23 | Silvo Zalokar | A1873 | QUERI (A1873) | QUERI | KK JEŽA PRI JEŽU | 8/60.1 | |
24 | Aleš Kučer | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 8/62.34 | |
25 | Špela Černe | A2660 | ARDESIA (A2660) | ARDESIA | KK GIBANJE | 8/62.87 | |
26 | Urban Prešeren | A3339 | CANDYMAN 5 (A3339) | CANDYMAN 5 | KK PIP Ljubljana | 8/68.07 | |
27 | Anže Šisernik | A2991 | CANY (A2991) | CANY | JK Kasco Svečina | 8/69.45 | |
28 | Borut Gajšt | A2846 | C.C. COPILOT (A2846) | C.C. COPILOT | KK VELENJE | 8/69.52 | |
29 | Martin Kučer | A3393 | CARROLL (A3393) | CARROLL | KK VELENJE | 8/71.5 | |
30 | Matjaž Čik | A3447 | ARTOS (A3447) | ARTOS | KK VELENJE | 8/71.54 | |
31 | Lena Grasselli | A2328 | RIVAL 13 (A2328) | RIVAL 13 | ŠD Konjeniški center Celje | 12/68.88 | |
32 | Lidija Grum | A3351 | FURIA BUIA (A3351) | FURIA BUIA | ŠD Konjeniški center Celje | 12/72.41 | |
33 | Veronika Zeme | A2637 | CARO AS (A2637) | CARO AS | KK KRKA - Grm Novo mesto | 20/64.24 | |
34 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SLOVENJ GRADEC | 20/66.45 | |
35 | Hana Strniša | A3252 | EGON (A3252) | EGON | KK GIBANJE | 32/90.59 | |
- | Tomaž Sovič | A2605 | CRYSTAL (A2605) | CRYSTAL | KK VELENJE | DNS |