KK Stožice Ljubljana in KK Gibanje
Turnir 1017
4. tekma
Odprta tekma
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 39/39/*8/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernard Bregant | Z2669 | ČARLIN (ČIČOLINA) (Z2669) | ČARLIN (ČIČOLINA) | KK KARLO - Maribor | 0/61.5 | |
2 | Gorazd Kranjc | A3524 | IPSWITCH TER DOORN (A3524) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 0/61.91 | |
3 | Rebeka Antonija Setnikar | A2366 | IBERIA (A2366) | IBERIA | ŠD Titani Ljubljana | 0/63.37 | |
4 | Iztok Šerbec | Z1293 | CONCORDE S (Z1293) | CONCORDE S | ŠD Titani Ljubljana | 0/66.04 | |
5 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PIP Ljubljana | 0/66.29 | |
6 | Ajda Kozjek | Z2640 | ISTAMBUL DELLA PREDA (Z2640) | ISTAMBUL DELLA PREDA | KK JEŽA PRI JEŽU | 0/66.8 | |
7 | Tina Unuk | A2168 | W CORONA U (A2168) | W CORONA U | KD Piramida | 0/66.88 | |
8 | Lina Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0/69.88 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Maja Gregorič | A2592 | W (A2592) | W | KK GIBANJE | 0/71.04 | |
10 | Kim Vukadin | Z2286 | CRUZ (Z2286) | CRUZ | HRVAŠKA | 0/72.12 | |
11 | Nuša Olajoš | Z2383 | ANTIGUA BEACH (Z2383) | ANTIGUA BEACH | HRVAŠKA | 0/72.4 | |
12 | Tara Uran | A3547 | CONTENTO (A3547) | CONTENTO | KK KRAS | 0/75.3 | |
13 | Tinkara Vovk | A2987 | UNBEATABLE PRINCESS (A2987) | UNBEATABLE PRINCESS | KK GIBANJE | 0/76.28 | |
14 | Lana Bavcon | A2645 | ALADIN BENI (A2645) | ALADIN BENI | KK VELEBIRO | 0/76.79 | |
15 | Hana Strniša | A3139 | RED HUGH O NEILL (A3139) | RED HUGH O NEILL | KK GIBANJE | 0/76.91 | |
16 | Amber Ivanišević | Z2279 | CHIARA CRO (Z2279) | CHIARA CRO | HRVAŠKA | 0/80.57 | |
17 | Zoja Stare | A2834 | CELINE (A2834) | CELINE | KK Stožice Ljubljana | 0/81.49 | |
18 | Eva Pogačar | Z2047 | HANI (Z2047) | HANI | KK KARLO - Maribor | 4/59.82 | |
19 | Jaka Potočnik | A2237 | ILH QUINTERO (A2237) | ILH QUINTERO | ŠD Titani Ljubljana | 4/64.75 | |
20 | Anthea Lorber | A3307 | CAMARO (A3307) | CAMARO | KK VELENJE | 4/68.2 | |
21 | Robert Zaviršek | A3166 | AURORA U (A3166) | AURORA U | KK Stožice Ljubljana | 4/68.74 | |
22 | Iza Laufer | Z2445 | CLINTANO (Z2445) | CLINTANO | KD Piramida | 4/74.7 | |
23 | Tereza Kavka | A2755 | CAPRICE (A2755) | CAPRICE | KK GIBANJE | 4/78.63 | |
24 | Micol Pegan | Z1298 | CELENA (Z1298) | CELENA | ITALIJA | 5/91.1 | |
25 | Eva Peternel | A3319 | DOMBIKA F (A3319) | DOMBIKA F | KK PIP Ljubljana | 8/68.2 | |
26 | Maša Repinc | A3324 | EMG ARGENTA (A3324) | EMG ARGENTA | KK PIP Ljubljana | 12/67.76 | |
27 | Suzana Gorc | Z2656 | GRAND (Z2656) | GRAND | KK KRKA - Grm Novo mesto | 12/74.04 | |
28 | Arissa Vida Huiskens | A3458 | AQUILLA (A3458) | AQUILLA | KK PIP Ljubljana | 12/74.15 | |
29 | Michela Parisini | Z2652 | OPUS (Z2652) | OPUS | ITALIJA | 17/88.8 | |
- | Carlotta Bobbio | Z2574 | FORINTOS FANTOM (Z2574) | FORINTOS FANTOM | ITALIJA | EL | |
- | Francesca Pella | Z2573 | TEQUILA (Z2573) | TEQUILA | ITALIJA | EL | |
* | Martin Glavič | A3379 | SILVER SIMPHONY B (A3379) | SILVER SIMPHONY B | ŠD Konjeniški center Celje | 12/66.5 | |
* | Tadej Skaza | A3390 | ACHILL Z (A3390) | ACHILL Z | KK VELENJE | 8/71.37 | |
* | Tadej Skaza | A3391 | CARIBO (A3391) | CARIBO | KK VELENJE | 0/74.98 | |
* | Aljaž Drašler | A3488 | CAGE B (A3488) | CAGE B | KK VELEBIRO | 16/92.2 | |
* | Aljaž Drašler | A3486 | DONARO (A3486) | DONARO | KK VELEBIRO | 0/75.25 | |
* | Lina Lauko | A2770 | JAMAICA (A2770) | JAMAICA | ŠD Titani Ljubljana | 12/77.47 | |
* | Lina Lauko | A3359 | HOLDFENY (A3359) | HOLDFENY | ŠD Titani Ljubljana | 0/82.27 | |
* | Tomaž Tabernik | Z2649 | DONNA SOPHIA (Z2649) | DONNA SOPHIA | KK SUPRINN | 4/85.99 |