ŠD Titani Ljubljana
Turnir 1019
21. tekma
Tekmovalci z licencami A in L
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 19/19/*0/5
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tamara Malenkovic | A3122 | FENIX (A3122) | FENIX | KK VELENJE | 0/63.22 | |
2 | Pia Kneževic | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 0/64.32 | |
3 | Tija Kocjan | A3490 | APOLLO (A3490) | APOLLO | KK PIP Ljubljana | 4/56.7 | |
4 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 4/58.77 | |
5 | Maša Repinc | Z3019 | PANDORA (Z3019) | PANDORA | ŠD Konjeniški center Celje | 4/62.69 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Laura Jelina | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | 4/63.57 | |
7 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 4/66.63 | |
8 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/66.86 | |
9 | Ajda Kozjek | A3794 | VEGGENTE (A3794) | VEGGENTE | KK Stožice Ljubljana | 4/67.97 | |
10 | Tina Labruto Hartner | A3402 | COLADO (A3402) | COLADO | KK Urh Bauman | 4/68.24 | |
11 | Marinka Drev | A3271 | GRACIA (A3271) | GRACIA | KK VELENJE | 4/69.03 | |
12 | Bojana Vršcaj Mihelcic | A2834 | CELINE (A2834) | CELINE | KK Stožice Ljubljana | 4/71.07 | |
13 | Rebeka Antonija Setnikar | A3651 | I LOVE YOU (A3651) | I LOVE YOU | KK KARLO - Maribor | 4/71.14 | |
14 | Jaka Potocnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | 4/72.66 | |
15 | Eva Trseglav | A3531 | GOLD WIND (A3531) | GOLD WIND | KK STOL | 5/77.41 | |
16 | Tadeja Šabec | A3228 | SUNNY BOY (A3228) | SUNNY BOY | KK VELEBIRO | 8/60.4 | |
17 | Tia Ðacic | Z3022 | CORREGIO (Z3022) | CORREGIO | HRVAŠKA | 8/65.32 | |
18 | Lana Vališer | A3079 | CALCAR (A3079) | CALCAR | KK KARLO - Maribor | 12/71.15 | |
19 | Tinkara Vovk Žunic | A3817 | GABY DU FORGERON (A3817) | GABY DU FORGERON | KK GIBANJE | 22/79.14 |