Kobilarna Lipica in Konjeniška zveza Slovenije
Turnir 1020
33. tekma
odprta tekma
Kategorija: A2/L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 38/38/*1/10
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maša Turkuš Trbuc | A3753 | CACHAREL VI (A3753) | CACHAREL VI | KK Urh Bauman | 0/56.32 | |
2 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SUPRINN | 0/56.9 | |
3 | Nika Rogič | A3747 | JUSTIN (A3747) | JUSTIN | ŠD Hiša konj | 0/59.79 | |
4 | Nika Gačnik | A3625 | COLOSSEUM B (A3625) | COLOSSEUM B | ŠD Hiša konj | 0/60.34 | |
5 | Pia Turk | A2165 | CAN T BE RUDOLF (A2165) | CAN T BE RUDOLF | KD Piramida | 0/62.26 | |
6 | Andraž Cijan Brkič | A3756 | EUROPA Z (A3756) | EUROPA Z | KK KARLO - Maribor | 0/63.51 | |
7 | Gregor Mihelčič | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 0/65.6 | |
8 | Matic Rogič | Z2932 | NEVER SAY NEVER (Z2932) | NEVER SAY NEVER | ŠD Hiša konj | 4/56.51 | |
9 | Freja Kolenc | A3851 | PANDORA (A3851) | PANDORA | KK VELEBIRO | 4/61.24 | |
10 | Tina Bauman Hartner | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 4/62.42 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
11 | Urška Prebil | A3805 | GLADIATOR (A3805) | GLADIATOR | KK Brdo pri Ihanu | 4/62.72 | |
12 | Nina Obrovnik | A3667 | PODKEV IN YOUR DREAMS VR (A3667) | PODKEV IN YOUR DREAMS VR | KK KARLO - Maribor | 4/65.93 | |
13 | Naya Jančigaj | A3201 | D IQ (A3201) | D IQ | KK KRAS | 4/67.04 | |
14 | Andraž Cijan Brkič | Z3058 | NAMICA J (Z3058) | NAMICA J | KK KARLO - Maribor | 4/67.1 | |
15 | Aleksandra Krainer | Z2938 | QUESTO QUITE (Z2938) | QUESTO QUITE | ŠD Konjeniški center Celje | 4/67.68 | |
16 | Ajda Zabret | A3883 | QUEEN B (A3883) | QUEEN B | KK Brdo pri Ihanu | 4/68.02 | |
17 | Marinka Drev | A3330 | RIHANNA (A3330) | RIHANNA | KK VELENJE | 4/69.28 | |
18 | Andraž Cijan Brkič | A3666 | CALEDONIA (A3666) | CALEDONIA | KK KARLO - Maribor | 5/71.05 | |
19 | Tadeja Šabec | A3228 | SUNNY BOY (A3228) | SUNNY BOY | KK VELEBIRO | 5/73.31 | |
20 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK SUPRINN | 8/60.31 | |
21 | Jan Letonja | Z2936 | LEONIDAS (Z2936) | LEONIDAS | KK KARLO - Maribor | 8/62.83 | |
22 | Nina Nahtigal | Z2953 | ACE Z (Z2953) | ACE Z | KK SUPRINN | 9/73.68 | |
23 | Patricija Povše | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KK SLOVENJ GRADEC | 12/66.62 | |
24 | Ana Benedik | A3678 | SUNSHINE LADY ˝BT˝ (A3678) | SUNSHINE LADY ˝BT˝ | KK Stožice Ljubljana | 12/68.79 | |
25 | Žana Vnučec | A2549 | DUKA S CONDOR (A2549) | DUKA S CONDOR | KK Brdo pri Ihanu | 12/83.25 | |
26 | Lena Grasselli | A3929 | DIJON VAN DE VIJF BUNDERS (A3929) | DIJON VAN DE VIJF BUNDERS | ŠD Konjeniški center Celje | 14/94.02 | |
27 | Eva Pepel | A3928 | CON MOTO (A3928) | CON MOTO | ŠD Konjeniški center Celje | 16/65 | |
28 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PR` KRAL | 22/107.44 | |
29 | Loris Ušić | Z2970 | MASERATI C (Z2970) | MASERATI C | HRVAŠKA | 23/111.71 | |
30 | Martin Marinkovič | A2638 | COMMANDOR B (A2638) | COMMANDOR B | KK KRAS | 24/66.36 | |
- | Lea Šarić | A3826 | FOR HEIN M (A3826) | FOR HEIN M | KK SUPRINN | EL | |
- | Taša Rojko | Z2639 | LA PAZ (Z2639) | LA PAZ | KK JEŽA PRI JEŽU | EL | |
- | Nika Gačnik | A2613 | ACORDI (A2613) | ACORDI | ŠD Hiša konj | EL | |
- | Alja Jeraj | Z2950 | ARESCO (Z2950) | ARESCO | KK SLOVENJ GRADEC | EL | |
- | Katarina Maruša Bahovec | A3610 | EMG HALIFAX (A3610) | EMG HALIFAX | KK PIP | EL | |
- | Karin Kaja Pouh | A3609 | GRANDE JR (A3609) | GRANDE JR | KK PIP | EL | |
- | Gaja Bajželj | A2721 | CHARMING DREAM (A2721) | CHARMING DREAM | KK Brdo pri Ihanu | RET | |
* | Nina Pangeršič | A3628 | IRON MAN TW (A3628) | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 0/60.59 |