ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 1119
116. tekma
ZDRUŽENE TEKME 16.17.18
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.2.5
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 49/46/*0/12
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andraž Cijan Brkic | A3752 | QUINTON (A3752) | QUINTON | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/31.1 | |
2 | Nika Gacnik | A2613 | ACORDI (A2613) | ACORDI | KK KARLO - Maribor | 0-0/34.79 | |
3 | Robi Skaza | A3569 | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569) | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF | KK VELENJE | 0-0/35.02 | |
4 | Iva Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/35.55 | |
5 | Aleš Štribl | A3691 | CASPER THE GHOST (A3691) | CASPER THE GHOST | KK Brdo pri Ihanu | 0-0/38.13 | |
6 | Robi Skaza | A3424 | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z (A3424) | COMIC-K VAN'T KATTENHEYE Z | KK VELENJE | 0-0/38.2 | |
7 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 0-0/38.48 | |
8 | Eva Imenšek | A3626 | LAZYBATUSU (A3626) | LAZYBATUSU | KK KARLO - Maribor | 0-0/38.81 | |
9 | Deja Kucer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | 0-0/38.91 | |
10 | Jan Špiljak | A3736 | GRABELIN (A3736) | GRABELIN | KK CELJE | 0-0/38.92 | |
11 | Mihael Kovacic | A3625 | COLOSSEUM B (A3625) | COLOSSEUM B | KK KARLO - Maribor | 0-0/40.71 | |
12 | Nika Gacnik | A3625 | COLOSSEUM B (A3625) | COLOSSEUM B | KK KARLO - Maribor | 0-0/42.04 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
13 | Laura Jelina | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | 0-0/42.71 | |
14 | Jan Bogovic | A3219 | JB SARTENA (A3219) | JB SARTENA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/44.6 | |
15 | Nina Pangeršic | A3711 | JARNICK (A3711) | JARNICK | KK SUPRINN | 0-0/49.1 | |
16 | Primož Rifelj | Z2858 | PAPILLON D`AMOUR (Z2858) | PAPILLON D`AMOUR | KK SUPRINN | 2-0/44.12 | |
17 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | 4-0/33.92 | |
18 | Jaka Potocnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | 4-0/36.19 | |
19 | Tija Kocjan | A3807 | DEBSY (A3807) | DEBSY | KK PIP Ljubljana | 0-4/37.09 | |
20 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 4-0/38.44 | |
21 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK CELJE | 0-4/38.66 | |
22 | Aleksandra Nikolic | A3666 | CALEDONIA (A3666) | CALEDONIA | ŠD Titani Ljubljana | 4-0/39.04 | |
23 | Pia Kneževic | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 4-0/40.85 | |
24 | Iza Laufer | A3633 | BIANCA (A3633) | BIANCA | KK PIP Ljubljana | 0-4/41.13 | |
25 | Katarina Julija Pipan | A3255 | PSH ROXY I (A3255) | PSH ROXY I | KK PIP Ljubljana | 4-0/41.16 | |
26 | Karmen Kompara | A2723 | LUCIANO (A2723) | LUCIANO | KK SUPRINN | 4-0/41.36 | |
27 | Žana Vnucec | A2549 | DUKA'S CONDOR (A2549) | DUKA'S CONDOR | KK Brdo pri Ihanu | 4-0/41.85 | |
28 | Mihael ml. Kovacic | A3404 | ALI (A3404) | ALI | KK KARLO - Maribor | 0-4/42.35 | |
29 | Lucija Kržišnik | A3643 | PRINC (A3643) | PRINC | JK MARIBOR | 4-0/42.96 | |
30 | Špela Cerne | A3584 | GUINEA (A3584) | GUINEA | KK GIBANJE | 1-4/43.46 | |
31 | Lidija Grum | A3668 | LG CORTHAGO (A3668) | LG CORTHAGO | ŠD Konjeniški center Celje | 5-0/43.89 | |
32 | Janez Avšic | A2981 | FENOLIT d.d. LA'ROSS (A2981) | FENOLIT d.d. LA'ROSS | KK VELENJE | 5-0/45.6 | |
33 | Klara Mirnik | A3350 | COOL LADY JJ (A3350) | COOL LADY JJ | KK CELJE | 0-5/51.51 | |
34 | Zoja Pavcic | A3761 | CLOSED YOUR EYES (A3761) | CLOSED YOUR EYES | KK CELJE | 7-0/40.74 | |
35 | Asia Margan | A3703 | BRUNELLO 2 (A3703) | BRUNELLO 2 | KK SUPRINN | 8-0/37.85 | |
36 | Zala Štebljaj | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK PIP Ljubljana | 4-4/38.47 | |
37 | Sara Steblovnik Burger | A3644 | DAYLIGHT (A3644) | DAYLIGHT | KK VELENJE | 8-0/38.96 | |
38 | Tajda Bosio | Z3025 | DECISION (Z3025) | DECISION | ŠD Konjeniški center Celje | 8-0/39.36 | |
39 | Nika Ajlec Kosic | A3272 | ST PEGASUS (A3272) | ST PEGASUS | KK KARLO - Maribor | 4-4/42.08 | |
40 | Aleš Štribl | A3781 | CASALI (A3781) | CASALI | KK Brdo pri Ihanu | 5-8/46.58 | |
41 | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | 15-0/39.2 | |
42 | Arissa Vida Huiskens | A2889 | DUBAI (A2889) | DUBAI | KK PIP Ljubljana | 16-0/41.09 | |
43 | Zoja Kiker | A3401 | INARO (A3401) | INARO | KK Urh Bauman | 4-16/64.79 | |
44 | Neža Smolnikar | A3429 | HARDLINA (A3429) | HARDLINA | KK Brdo pri Ihanu | 11-12/37.44 | |
- | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | EL | |
- | Tjaša Hriberšek | A3202 | FG AMARONE (A3202) | FG AMARONE | ŠD Konjeniški center Celje | RET | |
- | Lucija Penic | Z2844 | FURIE Z (Z2844) | FURIE Z | Hrvaška | DNS | |
- | Freja Kolenc | A2170 | WANESSA (A2170) | WANESSA | KK VELEBIRO | DNS | |
- | Lucija Živkovic | Z2428 | ANABEL (Z2428) | ANABEL | HRVAŠKA | DNS |