ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 1119
20. tekma
Tekmovalci z licencami L in M in AMATERSKI POKAL
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 36/36/*0/9
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | 0/55.42 | |
2 | Lucija Penic | Z2844 | FURIE Z (Z2844) | FURIE Z | Hrvaška | 0/55.68 | |
3 | Tjaša Kersnik | A2642 | ARIA (A2642) | ARIA | KK Brdo pri Ihanu | 0/56.44 | |
4 | Ema Kocijan | A3395 | CHICAGO (A3395) | CHICAGO | ŠD Titani Ljubljana | 0/57.37 | |
5 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 0/58.99 | |
6 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 0/59.02 | |
7 | Lucija Živkovic | Z2428 | ANABEL (Z2428) | ANABEL | HRVAŠKA | 0/59.65 | |
8 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK CELJE | 0/59.99 | |
9 | Nina Zrim | A3684 | STOERTEBECKER 13 (A3684) | STOERTEBECKER 13 | KK KARLO - Maribor | 0/60.21 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
10 | Veronika Zeme | A2637 | CARO AS (A2637) | CARO AS | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/61.62 | |
11 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 0/62.75 | |
12 | Matic Rogic | A3278 | CHICOLINO (A3278) | CHICOLINO | KK VELEBIRO | 0/64 | |
13 | Zala Arlic | A3604 | EMG MISS BROKEN HEART (A3604) | EMG MISS BROKEN HEART | KK VELENJE | 0/64.47 | |
14 | Neža Smolnikar | A2985 | VALERINO (A2985) | VALERINO | KK Brdo pri Ihanu | 0/66.66 | |
15 | Katarina Julija Pipan | A2964 | WIKTORIJA (A2964) | WIKTORIJA | KK PIP Ljubljana | 4/58.5 | |
16 | Irena Šcap | A3260 | KASHIDRA (A3260) | KASHIDRA | KK Brdo pri Ihanu | 4/60.99 | |
17 | Tiana Štros | A3056 | CARTOUM (A3056) | CARTOUM | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/61.01 | |
18 | Teja Glavnik | A2479 | GRETA (A2479) | GRETA | KK VELENJE | 4/61.2 | |
19 | Urška Bajgot | A2944 | PAPAGOS DE BLONDEL (A2944) | PAPAGOS DE BLONDEL | JK MARIBOR | 4/61.29 | |
20 | Aglaia Bechmann | Z2485 | BIARRITZ DE JANEIRO (Z2485) | BIARRITZ DE JANEIRO | AVSTRIJA | 4/61.59 | |
21 | Bernard Bregant | A3681 | SPARTA`S LA ISA (A3681) | SPARTA`S LA ISA | KK KARLO - Maribor | 4/61.75 | |
22 | Ajda Požun | A2612 | APPLE (A2612) | APPLE | KK SLOVENJ GRADEC | 4/62.09 | |
23 | Urška Prebil | A3805 | GLADIATOR (A3805) | GLADIATOR | KK Brdo pri Ihanu | 4/62.64 | |
24 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PIP Ljubljana | 4/62.66 | |
25 | Nika Kumer | A3808 | LIBELLE-S (A3808) | LIBELLE-S | KK SLOVENJ GRADEC | 4/64.95 | |
26 | Saša Malenkovic | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 4/67.84 | |
27 | Jan Špiljak | A3414 | COLT (A3414) | COLT | KK CELJE | 4/68 | |
28 | Tina Fink | A3280 | CEZAER VAN DE KAAI Z (A3280) | CEZAER VAN DE KAAI Z | KK VELENJE | 4/68.83 | |
29 | Brina Sanda | A3273 | HOLLANDE DE MUZE B (A3273) | HOLLANDE DE MUZE B | KK VELENJE | 5/71.02 | |
30 | Iza Laufer | A3633 | BIANCA (A3633) | BIANCA | KK PIP Ljubljana | 8/63.17 | |
31 | Katarina Julija Pipan | A3255 | PSH ROXY I (A3255) | PSH ROXY I | KK PIP Ljubljana | 8/65.17 | |
32 | Špela Semolic | A3641 | HUNKANNAN - D.B. (A3641) | HUNKANNAN - D.B. | KK SUPRINN | 8/68.73 | |
33 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 12/81.04 | |
34 | Jaka Potocnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | 14/73.94 | |
35 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 16/59.55 | |
36 | Ela Železnik | A3767 | CASSCOLTAIRO (A3767) | CASSCOLTAIRO | KK KARLO - Maribor | 25/120.14 |