ŠD Titani Ljubljana
Turnir 1216
4. tekma
licence A in L
Kategorija: A1/A2 Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 24/21/*0/6
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nika Gačnik | A2613 | ACORDI (A2613) | ACORDI | KK KARLO - Maribor | 0/60.43 | |
2 | Lea Djelmič | Z2449 | BAYARDILLA (Z2449) | BAYARDILLA | HRVAŠKA | 0/66.34 | |
3 | Dina-Mercedes Bernthaler | Z2382 | JOY 28 (Z2382) | JOY 28 | AVSTRIJA | 0/66.69 | |
4 | Hana Zor | A3150 | CAPRIATI (A3150) | CAPRIATI | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0/71.18 | |
5 | Iztok Šerbec | A3341 | GRYLLO (A3341) | GRYLLO | ŠD Titani Ljubljana | 0/77.42 | |
6 | Lina Lauko | A2003 | KELLINA (A2003) | KELLINA | ŠD Titani Ljubljana | 4/60.22 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
7 | Tinkara Vovk | A2808 | QUINNTUS (A2808) | QUINNTUS | KK GIBANJE | 4/63.85 | |
8 | Ela Železnik | A2053 | G-MAN (A2053) | G-MAN | KK KARLO - Maribor | 4/68.5 | |
9 | Zoja Stare | A2834 | CELINE (A2834) | CELINE | KK LJUBLJANA | 4/72.18 | |
10 | Matej Bertoncelj | A3058 | BUTTERFLY (A3058) | BUTTERFLY | ŠD TITANI Ljubljana | 4/74.68 | |
11 | Katarina Zavrl | A3324 | EMG ARGENTA (A3324) | EMG ARGENTA | KK STOL | 8/67.52 | |
12 | Renato Levanič | A3326 | NICKELBACK D'IVE Z (A3326) | NICKELBACK D'IVE Z | HRVAŠKA | 8/75.08 | |
13 | Nina Pangeršič | A3243 | FANTASY (A3243) | FANTASY | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 9/80.05 | |
14 | Karmen Belič | A3135 | VENTUS (A3135) | VENTUS | KD Piramida | 9/80.22 | |
15 | Gaja Lepoša Bitenc | A3135 | VENTUS (A3135) | VENTUS | ŠD Titani Ljubljana | 12/67.96 | |
16 | Nuša Antonijeta Ferkov | A3204 | L'ADELLE (A3204) | L'ADELLE | KK KARLO - Maribor | 12/75.24 | |
17 | Saša Nedog | A1978 | CONTINIO (A1978) | CONTINIO | KK VELEBIRO | 17/81.32 | |
18 | Lejla Kus | A3197 | VUCARLA (A3197) | VUCARLA | ŠD Titani Ljubljana | 22/99.49 | |
- | Mario Tschaitschmann | Z2379 | BASTIA DE JANEIRO (Z2379) | BASTIA DE JANEIRO | AVSTRIJA | EL | |
- | Tanja Grabnar | A1598 | FLECHE L' AMOUR (A1598) | FLECHE L' AMOUR | ŠD TITANI Ljubljana | EL | |
- | Zarja Beguš | A2123 | TERRACINA H (A2123) | TERRACINA H | KK VELEBIRO | EL | |
- | Ajda Rakovec Širovnik | A3163 | HARIS (A3163) | HARIS | KK STOL | DNS | |
- | Aleksander Smolnikar | A3258 | GINA VAN LANGE WEEREN (A3258) | GINA VAN LANGE WEEREN | KK VELENJE | DNS | |
- | Tea Keluc | Z2239 | PRATORIUS (Z2239) | PRATORIUS | KK VELEBIRO | DNS |