ŠD Konjeniški center Celje
Turnir 1223
39. tekma
Združena tekma - AMATERSKI POKAL
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 39/38/*0/10
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maša Turkuš Trbuc | A3753 | CACHAREL VI (A3753) | CACHAREL VI | KK HIPODROM KAMNICA | 0/50.74 | |
2 | Liva Lesar | A3910 | POCO LOCO (A3910) | POCO LOCO | ŠD Titani Ljubljana | 0/52.27 | |
3 | Gea Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PR` KRAL | 0/53.93 | |
4 | Zoja Vogelnik | A4263 | VENEZIA (A4263) | VENEZIA | KK HIPODROM KAMNICA | 0/60.3 | |
5 | Petra Bujan | Z3510 | STELLA (Z3510) | STELLA | HRVAŠKA | 0/61.07 | |
6 | Tija Kocjan | A4135 | NUBALOUNO XIII (A4135) | NUBALOUNO XIII | KK KARLO - Maribor | 0/61.29 | |
7 | Patricija Kardun | Z3484 | CHICAGO VS (Z3484) | CHICAGO VS | HRVAŠKA | 0/62.83 | |
8 | Josip Jadrijević | Z3572 | BANDITO FJ (Z3572) | BANDITO FJ | HRVAŠKA | 0/63.33 | |
9 | Eva Jeram | A4037 | LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037) | LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF | ŠD Titani Ljubljana | 0/63.88 | |
10 | Tanit Baukman | Z3542 | Q-SIEBEN (Z3542) | Q-SIEBEN | KK HIPODROM KAMNICA | 0/64.73 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
11 | Ana Pungeršek | A4216 | SPIELZEUG (A4216) | SPIELZEUG | KK KARLO - Maribor | 0/64.85 | |
12 | Aljaž Drašler | A4196 | KIF SD (A4196) | KIF SD | KK VELEBIRO | 0/65.27 | |
13 | Laura Lopert | Z3154 | VANGUARD 1 (Z3154) | VANGUARD 1 | KK HIPODROM KAMNICA | 0/66.01 | |
14 | Irena Ščap | A3260 | KASHIDRA (A3260) | KASHIDRA | KK Brdo pri Ihanu | 0/68.72 | |
15 | Brina Sanda | A3847 | DAVIDA (A3847) | DAVIDA | KK VELENJE | 0/71.98 | |
16 | Daša Podjed | A4036 | HERMES DE PARIS (A4036) | HERMES DE PARIS | ŠD Titani Ljubljana | 4/53.58 | |
17 | Tara Halužan | Z3508 | IRKO DU PONT-RIHEN (Z3508) | IRKO DU PONT-RIHEN | HRVAŠKA | 4/56.14 | |
18 | Lana Vališer | A3079 | CALCAR (A3079) | CALCAR | KK KARLO - Maribor | 4/56.49 | |
19 | Tara Častek | Z3507 | LOTA Z RUSINA (Z3507) | LOTA Z RUSINA | HRVAŠKA | 4/57.15 | |
20 | Alja Jeraj | Z3390 | GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390) | GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT | KD CABALLUS | 4/62.61 | |
21 | Vita Sirovina Dvornik | A4057 | DEL REY Z (A4057) | DEL REY Z | KK VELENJE | 4/62.67 | |
22 | Tinkara Škrinjar | A4187 | CHIN TIN TIN (A4187) | CHIN TIN TIN | KK HIPODROM KAMNICA | 4/63.78 | |
23 | Deja Kučer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | 4/66.83 | |
24 | Robert Krajnc | A3330 | RIHANNA (A3330) | RIHANNA | KK VELENJE | 4/68.85 | |
25 | Patricija Povše | A3125 | CAMBO (A3125) | CAMBO | KD CABALLUS | 4/69.66 | |
26 | Živa Horvat | A4183 | SPECIAL ONE (A4183) | SPECIAL ONE | KK GIBANJE | 4/70.25 | |
27 | Dora Stvarnik | A4095 | FLOWIT ISRIWICA (A4095) | FLOWIT ISRIWICA | KK CELJE | 4/71.17 | |
28 | Nika Turk | A3957 | CICERON B (A3957) | CICERON B | KK HIPODROM KAMNICA | 4/73.71 | |
29 | Veronika Kristofić | Z3547 | TOULONIA 3 (Z3547) | TOULONIA 3 | HRVAŠKA | 4/95.81 | |
30 | Pia Arh | A3634 | CAPTAIN JACK (A3634) | CAPTAIN JACK | KK SLOVENJ GRADEC | 6/81.49 | |
31 | Vitan Orr Lesar | A3912 | ARONA (A3912) | ARONA | KK VELEBIRO | 8/58.41 | |
32 | Nora Lisica | Z3559 | KARAKTER H.B.Z. (Z3559) | KARAKTER H.B.Z. | HRVAŠKA | 8/65.58 | |
33 | Patricija Kardun | Z3522 | CONAL Z (Z3522) | CONAL Z | HRVAŠKA | 8/71.14 | |
34 | Trina Tekavc | A3941 | ODAMIAAN T (A3941) | ODAMIAAN T | KK HIPODROM KAMNICA | 8/72.43 | |
35 | Hana Zor | A2897 | AGGA (A2897) | AGGA | KK SUPRINN | 12/88.36 | |
- | Lota Babić | Z3524 | VEDETTE VON PFERDHEIM Z (Z3524) | VEDETTE VON PFERDHEIM Z | HRVAŠKA | EL | |
- | Nina Obrovnik | A4107 | ESPRIT D' EMERALD (A4107) | ESPRIT D' EMERALD | KK KARLO - Maribor | EL | |
- | Tija Vašl | A3394 | MASTER (A3394) | MASTER | KD CABALLUS | EL | |
- | Jakub Lis | Z2972 | NICE MOUSE (Z2972) | NICE MOUSE | POLJSKA | DNS |