Kobilarna Lipica
Turnir 1318
32. tekma
DP AMATERJI in odprta tekma
Kategorija: L/Ma Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 45/42/*0/11
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zala Štebljaj | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK PIP Ljubljana | 0/58.09 | |
2 | Jan Bogovic | A3256 | LOUBA JOU (A3256) | LOUBA JOU | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0/60.14 | |
3 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 0/61.18 | |
4 | Benjamin Bregant | A2858 | NAOMI 366 (A2858) | NAOMI 366 | KK KARLO - Maribor | 0/61.31 | |
5 | Sara Zajc | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK CELJE | 0/63.31 | |
6 | Nina Pangeršic | A3629 | INTOUCHABLE (A3629) | INTOUCHABLE | KK SUPRINN | 0/64.24 | |
7 | Tomaž Laufer | A3413 | AIR DELINE (A3413) | AIR DELINE | KK VELEBIRO | 0/65.55 | |
8 | Nina Pangeršic | A3628 | IRON MAN TW (A3628) | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 0/65.68 | |
9 | Gregor Mihelcic | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 0/65.77 | |
10 | Tomaž Laufer | A3462 | TOULULA (A3462) | TOULULA | KK VELEBIRO | 0/65.8 | |
11 | Lana Tanko | A3289 | FANTOM S I (A3289) | FANTOM S I | KK VELENJE | 0/66.3 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
12 | Tanit Baukman | A3607 | CORSSINI (A3607) | CORSSINI | KK KARLO - Maribor | 0/66.32 | |
13 | Matic Rogic | A3278 | CHICOLINO (A3278) | CHICOLINO | KK VELEBIRO | 0/66.43 | |
14 | Matej Bertoncelj | A3058 | BUTTERFLY (A3058) | BUTTERFLY | KK Stožice Ljubljana | 0/67.27 | |
15 | Aleš Kucer | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 4/57.87 | |
16 | Anja Jakelj | A3320 | ABRAMOWICZ (A3320) | ABRAMOWICZ | KK PIP Ljubljana | 4/62.14 | |
17 | Nina Pangeršic | A3586 | CARTINIANO (A3586) | CARTINIANO | KK SUPRINN | 4/63.28 | |
18 | Urška Prebil | A3133 | CEASAR (A3133) | CEASAR | KK VELENJE | 4/65.14 | |
19 | Marta Sgobbio | Z2796 | C-SCIROCCO (Z2796) | C-SCIROCCO | ITALIJA | 4/69.02 | |
20 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 8/57.67 | |
21 | Nina Zrim | A3684 | STOERTEBECKER 13 (A3684) | STOERTEBECKER 13 | KK KARLO - Maribor | 8/57.79 | |
22 | Špela Semolic | A2149 | L&H SONET (A2149) | L&H SONET | KK SUPRINN | 8/61.12 | |
23 | Borut Gajšt | A2846 | C.C. COPILOT (A2846) | C.C. COPILOT | KK Stožice Ljubljana | 8/61.68 | |
24 | Massimo Monda | Z2439 | CENTERFOLD (Z2439) | CENTERFOLD | ITALIJA | 8/62.55 | |
25 | Francesco Slocovich | Z1711 | CHACCO BROWN (Z1711) | CHACCO BROWN | ITALIJA | 8/63.22 | |
26 | Mihael Kovacic | A3608 | LONG LADY (A3608) | LONG LADY | KK KARLO - Maribor | 8/63.75 | |
27 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 8/64.07 | |
28 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 8/69.83 | |
29 | Martin Kucer | A3393 | CARROLL (A3393) | CARROLL | KK VELENJE | 8/70.52 | |
30 | Maja Barbo | A2144 | CENSOR 11 (A2144) | CENSOR 11 | KK CELJE | 12/25.16 | |
31 | Nina Potocnik | A3376 | QUIDADO (A3376) | QUIDADO | KK VELENJE | 12/64.1 | |
32 | Špela Cerne | A2660 | ARDESIA (A2660) | ARDESIA | KK GIBANJE | 12/65.16 | |
33 | Matevž Emil Prešeren | A2423 | CLINTON (A2423) | CLINTON | KK PIP Ljubljana | 14/75.79 | |
34 | Michela Cok | Z2729 | ZILVERVEER (Z2729) | ZILVERVEER | ITALIJA | 16/64.96 | |
35 | Hana Zor | A2897 | AGGA (A2897) | AGGA | KK SUPRINN | 16/65.14 | |
36 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 16/66.55 | |
37 | Ajda Ušen | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | KK KARLO - Maribor | 19/95.55 | |
38 | Jan Špiljak | A3468 | CASSIA (A3468) | CASSIA | KK CELJE | 25/72.6 | |
39 | Saša Malenkovic | A3122 | FENIX (A3122) | FENIX | KK VELENJE | 26/76.45 | |
- | Nina Brezner | A2472 | BONITA B (A2472) | BONITA B | KK CELJE | RET | |
- | Sara Ornik | A2473 | TARS (A2473) | TARS | JK KASCO Svecina | RET | |
- | Laura Lopert | A3632 | CARMELA B (A3632) | CARMELA B | KK KARLO - Maribor | RET | |
- | Mihael Kovacic | A3606 | HEROGRAAF (A3606) | HEROGRAAF | KK KARLO - Maribor | DNS | |
- | Tinkara Vovk | A2808 | QUINNTUS (A2808) | QUINNTUS | KK GIBANJE | DNS | |
- | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | DNS |