KK Slovenj Gradec
Turnir 1519
4. tekma
Tekmovalci z licencami M in S
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.1.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 19/18/*0/5
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tiana Štros | A3056 | CARTOUM (A3056) | CARTOUM | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-0/27.37 | |
2 | Urh Bauman | A3464 | COOLEY (A3464) | COOLEY | KK Urh Bauman | 0-0/28.04 | |
3 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 0-0/28.85 | |
4 | Lucija Kržišnik | A3643 | PRINC (A3643) | PRINC | JK MARIBOR | 0-0/29.53 | |
5 | Matevž Dremelj | Z3029 | CASSEDIE (Z3029) | CASSEDIE | KK JEŽA PRI JEŽU | 0-0/31 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
6 | Aleš Štribl | A3781 | CASALI (A3781) | CASALI | KK Brdo pri Ihanu | 0-0/37.47 | |
7 | Jan Bogovic | A3718 | JB CAPTAIN PLEASURE (A3718) | JB CAPTAIN PLEASURE | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/42.99 | |
8 | Aljaž Drašler | A3820 | CONUS G.I.H. (A3820) | CONUS G.I.H. | KK VELEBIRO | 0-4/32.56 | |
9 | Jan Bogovic | A3719 | JB DORINA VAN BERTHOLD (A3719) | JB DORINA VAN BERTHOLD | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-4/39.99 | |
10 | Lorenzo Jerman | A1644 | UGAR CANDLE (A1644) | UGAR CANDLE | ITALIJA | 4/53.35 | |
11 | Nika Turk | A2591 | RAMOS (A2591) | RAMOS | KD Piramida | 4/54.51 | |
12 | Zoja Pavcic | A3661 | CHERIE (A3661) | CHERIE | KK CELJE | 4/57.75 | |
13 | Nuša Antonijeta Ferkov | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK KARLO - Maribor | 4/59.31 | |
14 | Ema Kocijan | A2636 | CASH Z (A2636) | CASH Z | ŠD Titani Ljubljana | 4/66.53 | |
15 | Janez Avšic | A2981 | FENOLIT d.d. LA'ROSS (A2981) | FENOLIT d.d. LA'ROSS | KK VELENJE | 8/59.12 | |
16 | Aleš Štribl | A3685 | WINNIE THE POOH (A3685) | WINNIE THE POOH | KK Brdo pri Ihanu | 9/72.66 | |
17 | Špela Cerne | A3584 | GUINEA (A3584) | GUINEA | KK GIBANJE | 12/84.43 | |
18 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 13/86.59 | |
- | Robert Kucer | A3705 | B.B.BENI (A3705) | B.B.BENI | KK VELENJE | DNS |