KK Stožice Ljubljana in KK Slovenj Gradec
Turnir 1618
120. tekma
ZDRUŽENE TEKME 20.21
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.5.6
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 37/37/*0/10
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nika Gacnik | A2613 | ACORDI (A2613) | ACORDI | KK KARLO - Maribor | 0-0/28.14 | |
2 | Urh Bauman | A3401 | INARO (A3401) | INARO | KK Urh Bauman | 0-0/32.54 | |
3 | Robi Skaza | A3524 | IPSWITCH TER DOORN (A3524) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 0-0/33.07 | |
4 | Ema Kocijan | A3395 | CHICAGO (A3395) | CHICAGO | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/33.19 | |
5 | Žiga Oven | A3627 | MELLION (A3627) | MELLION | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/36.09 | |
6 | Ema Krpic | A3636 | CASIMIR DE LA POMME (A3636) | CASIMIR DE LA POMME | JK KASCO Svecina | 0-0/36.37 | |
7 | Ajda Požun | A2612 | APPLE (A2612) | APPLE | KK KARLO - Maribor | 0-0/36.66 | |
8 | Anthea Lorber | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 0-0/36.88 | |
9 | Katarina Julija Pipan | A2964 | WIKTORIJA (A2964) | WIKTORIJA | KK PIP Ljubljana | 0-0/37.27 | |
10 | Tadej Skaza | A3391 | CARIBO (A3391) | CARIBO | KK VELENJE | 0-0/37.47 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
11 | Anja Jakelj | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 0-0/37.66 | |
12 | Manca Kukman | A3471 | LA CASSINA (A3471) | LA CASSINA | KK VELEBIRO | 0-0/37.79 | |
13 | Lina Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/37.93 | |
14 | Ema Macek Ležaic | A3570 | ESME (A3570) | ESME | KK VELENJE | 0-0/39.18 | |
15 | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/39.49 | |
16 | Benjamin Bregant | A3625 | COLOSSEUM B (A3625) | COLOSSEUM B | KK KARLO - Maribor | 0-0/40.17 | |
17 | Špela Šumah | A3307 | CAMARO (A3307) | CAMARO | KK VELENJE | 0-0/40.27 | |
18 | Lara Cigic | Z2660 | ENIGMA (Z2660) | ENIGMA | HRVAŠKA | 0-0/41.74 | |
19 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 0-0/42.15 | |
20 | Tjaša Zaplotnik | A3543 | MEFISTO (A3543) | MEFISTO | KK PIP Ljubljana | 0-0/42.62 | |
21 | Jan Bogovic | A3219 | SARTENA (A3219) | SARTENA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-0/43.31 | |
22 | Tea Keluc | A3688 | CANDY (A3688) | CANDY | KK VELEBIRO | 1-0/34.12 | |
23 | Renato Levanic | Z2766 | QUIWEE FOR ME (Z2766) | QUIWEE FOR ME | HRVAŠKA | 1-0/35.82 | |
24 | Lina Lauko | A3359 | HOLDFENY (A3359) | HOLDFENY | ŠD Titani Ljubljana | 1-0/37.66 | |
25 | Maruška Vnucec | A2549 | DUKA'S CONDOR (A2549) | DUKA'S CONDOR | Endurance KK Pristop | 1-0/43.98 | |
26 | Hana Bajrovic | A3178 | LNS ALKOM (A3178) | LNS ALKOM | KK VELEBIRO | 1-0/45.42 | |
27 | Iva Ivanc | A1852 | SAMBA (A1852) | SAMBA | ŠD Titani Ljubljana | 0-4/35.58 | |
28 | Tamara Malenkovic | A3122 | FENIX (A3122) | FENIX | KK VELENJE | 0-4/38.37 | |
29 | Naja Šporn | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | 0-4/38.56 | |
30 | Nina Jovovic | A3630 | DIAMANT`S DREAM (A3630) | DIAMANT`S DREAM | KK SUPRINN | 1-4/43.8 | |
31 | Ana Benedik | A1919 | GHANDY (A1919) | GHANDY | KK VELENJE | 2-4/48.75 | |
32 | Rebeka Rožmanec | A3488 | CAGE B (A3488) | CAGE B | KK VELEBIRO | 4-4/42.58 | |
33 | Boštjan Bizjak | A3355 | CATCH ME IF YOU CAN (A3355) | CATCH ME IF YOU CAN | KK SUPRINN | 10-0/37.88 | |
34 | Mateja Koprivec | A3604 | EMG MISS BROKEN HEART (A3604) | EMG MISS BROKEN HEART | ŠD Konjeniški center Celje | 5-5/45.38 | |
35 | Maša Repinc | A3610 | EMG HALIFAX (A3610) | EMG HALIFAX | ŠD Konjeniški center Celje | 10-0/48.85 | |
36 | Jana Fantov | A3472 | OBI ONE (A3472) | OBI ONE | HRVAŠKA | 7-4/46.23 | |
37 | Suzana Gorc | A3618 | QUINDILLO Z (A3618) | QUINDILLO Z | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4-8/39.81 |