KK Stožice Ljubljana in KK Slovenj Gradec
Turnir 1618
123. tekma
ZDRUŽENE TEKME 23.24.25
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 32/32/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Urh Bauman | A3402 | COLADO (A3402) | COLADO | KK Urh Bauman | 0/58.48 | |
2 | Robi Skaza | A3524 | IPSWITCH TER DOORN (A3524) | IPSWITCH TER DOORN | KK VELENJE | 0/62.64 | |
3 | Jan Špiljak | A3468 | CASSIA (A3468) | CASSIA | KK CELJE | 0/63.38 | |
4 | Janez Avšic | A2445 | FENOLIT d.d. QUAINT (A2445) | FENOLIT d.d. QUAINT | KK VELENJE | 0/65.05 | |
5 | Žiga Oven | A2750 | BALLERINA'S BOY (A2750) | BALLERINA'S BOY | ŠD Konjeniški center Celje | 0/66.45 | |
6 | Anthea Lorber | A2074 | CATARINA (A2074) | CATARINA | KK VELENJE | 0/66.64 | |
7 | Hana Strniša | A3511 | QUERENZO (A3511) | QUERENZO | KK Stožice Ljubljana | 0/71.49 | |
8 | Sara Zajc | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK CELJE | 0/72.03 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Hana Bajrovic | A3291 | LNS DIAMANTINO (A3291) | LNS DIAMANTINO | KK VELEBIRO | 0/74.07 | |
10 | Nina Potocnik | A3376 | QUIDADO (A3376) | QUIDADO | KK VELENJE | 0/75.05 | |
11 | Gregor Mihelcic | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 0/76.63 | |
12 | Sara Ornik | A2991 | CANY (A2991) | CANY | JK KASCO Svecina | 0/76.69 | |
13 | Renato Levanic | Z2766 | QUIWEE FOR ME (Z2766) | QUIWEE FOR ME | HRVAŠKA | 0/79.97 | |
14 | Živa Šefman | A3481 | LIMELIGHT (A3481) | LIMELIGHT | KK VELENJE | 0/85.14 | |
15 | Zala Štebljaj | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK PIP Ljubljana | 4/62.85 | |
16 | Irena Drobnic | A3247 | CORIANA (A3247) | CORIANA | KK GIBANJE | 4/64.59 | |
17 | Ema Macek Ležaic | A3570 | ESME (A3570) | ESME | KK VELENJE | 4/66.11 | |
18 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 4/66.19 | |
19 | Boštjan Bizjak | A3355 | CATCH ME IF YOU CAN (A3355) | CATCH ME IF YOU CAN | KK SUPRINN | 4/66.73 | |
20 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK CELJE | 4/67.17 | |
21 | Urška Bajgot | A2944 | PAPAGOS DE BLONDEL (A2944) | PAPAGOS DE BLONDEL | JK MARIBOR | 4/69.77 | |
22 | Veronika Zeme | A2637 | CARO AS (A2637) | CARO AS | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/72.59 | |
23 | Lara Cigic | Z2660 | ENIGMA (Z2660) | ENIGMA | HRVAŠKA | 4/73.73 | |
24 | Zala Arlic | A2955 | LEXA (A2955) | LEXA | KK VELENJE | 4/73.92 | |
25 | Rebeka Rožmanec | A3488 | CAGE B (A3488) | CAGE B | KK VELEBIRO | 8/69.15 | |
26 | Pina Hrovat Sveticic | A2374 | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. (A2374) | JUMBO AN INN ŠPED-AGENC d.o.o. | ŠD Titani Ljubljana | 8/74.71 | |
27 | Jan Bogovic | A3219 | SARTENA (A3219) | SARTENA | KK KRKA - Grm Novo mesto | 8/75.5 | |
28 | Špela Šumah | A3307 | CAMARO (A3307) | CAMARO | KK VELENJE | 8/85.81 | |
29 | Mario Tschaitschmann | Z2485 | BIARRITZ DE JANEIRO (Z2485) | BIARRITZ DE JANEIRO | AVSTRIJA | 9/92.25 | |
30 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 12/70.09 | |
31 | Vita Sirovina Dvornik | A2365 | CRAYON DE COULEUR (A2365) | CRAYON DE COULEUR | KK VELENJE | 17/108.94 | |
32 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 22/111.77 |