KK Didašport
Turnir 2214
21. tekma
odprta tekma
Kategorija: Ma Tabela: A Člen: 238.2.2
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 27/27/*0/7
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert Kučer | A2374 | JUMBO AN INN (A2374) | JUMBO AN INN | KK VELENJE | 0-0/35.72 | |
2 | Nina Pangeršič | A2456 | GLORIJA 1 (A2456) | GLORIJA 1 | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-0/37.49 | |
3 | Andrej Kučer | A2958 | WESTERN BOY (A2958) | WESTERN BOY | JK MARIBOR | 0-0/40.87 | |
4 | Tadej Skaza | A2600 | GLINKA DE LAUZELLE (A2600) | GLINKA DE LAUZELLE | KK VELENJE | 0-4/35.39 | |
5 | Matjaž Krajnc | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | KK KRKA - Grm Novo mesto | 0-4/41.24 | |
6 | Rok Peček | A2593 | CON SPIRIT-U (A2593) | CON SPIRIT-U | KK VELEBIRO | 0-4/43.9 | |
7 | Aleksandra Krainer | A2100 | PROPHET (A2100) | PROPHET | ŠD Konjeniški center Celje | 0-10/53.18 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
8 | Martin Glavič | A2455 | CHINTANO 06 (A2455) | CHINTANO 06 | ŠD Konjeniški center Celje | 0-12/55.72 | |
9 | Nina Jovović | A3049 | ALDINO V (A3049) | ALDINO V | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 0-EL | |
10 | Andrej Kučer | A2515 | LAW IN L.A. (A2515) | LAW IN L.A. | JK MARIBOR | 0-DNS | |
11 | Aleksandra Krainer | A2364 | LUCHY (A2364) | LUCHY | ŠD Konjeniški center Celje | 4/65.8 | |
12 | Hana Bajrovič | A2803 | SPORTINA SHOWTIME (A2803) | SPORTINA SHOWTIME | KK VELEBIRO | 4/66.55 | |
13 | Lana Tanko | A2672 | QUANTUMS BOY (A2672) | QUANTUMS BOY | KK Konjeniška akademija Primož Rifelj | 4/66.82 | |
14 | Hana Bajrovič | A2802 | SPORTINA CASH FLOW (A2802) | SPORTINA CASH FLOW | KK VELEBIRO | 4/69.53 | |
15 | Janez Avšič | A1793 | FENOLIT d.d. SHALIMAR (A1793) | FENOLIT d.d. SHALIMAR | KK VELENJE | 4/70.18 | |
16 | Živa Novak | A2773 | A GOOD FELLOW (A2773) | A GOOD FELLOW | KK JEŽA PRI JEŽU | 4/71.96 | |
17 | Matjaž Krajnc | A2047 | ASPEKTO (A2047) | ASPEKTO | KK KRKA - Grm Novo mesto | 4/73.46 | |
18 | Hana Bajrovič | A2801 | SPORTINA COSACARA B (A2801) | SPORTINA COSACARA B | KK VELEBIRO | 8/63.63 | |
19 | Jan Bogovič | A2473 | TARS (A2473) | TARS | KK KRKA - Grm Novo mesto | 8/68.47 | |
20 | Robert Bombek | A2334 | WILMA STONY (A2334) | WILMA STONY | KK VELEBIRO | 8/70.03 | |
21 | Neja Drozg | A1531 | CORNETTO (A1531) | CORNETTO | KK GIBANJE | 8/70.89 | |
22 | Aljaž Drašler | A2652 | ATENA Z (A2652) | ATENA Z | KK KRUMPERK | 12/68.62 | |
23 | Matevž Emil Prešeren | A1650 | WANDANA (A1650) | WANDANA | KK PIP Ljubljana | 12/79.25 | |
24 | Špela Semolič | A2805 | CAYENNE (A2805) | CAYENNE | KK VELENJE | 13/84.18 | |
25 | Iza Vele | A1389 | VELEBIRO RIANTE (A1389) | VELEBIRO RIANTE | KK VELEBIRO | 16/63.6 | |
26 | Irena Drobnič | A2366 | IBERIA (A2366) | IBERIA | KK LJUBLJANA | 16/72.28 | |
- | Silvo Zalokar | A1873 | QUERI AUTOENGINEERING (A1873) | QUERI AUTOENGINEERING | KK JEŽA PRI JEŽU | EL |