Kobilarna Lipica

TurnirTournament 0123

3. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Nataša Gorišek. ga. Tajda Bosio. ga. Alenka Keršič
Višina ovir: 1.00m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 470m. dovoljen čas: 87(174)sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi (HUN)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 28/28/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Mihael Kovačič
A4245
CASDOR
CASDOR (A4245)
KK KARLO - Maribor
0/80.49
1
Gloria Panikvar
Z2660
ENIGMA
ENIGMA (Z2660)
KK HIPODROM KAMNICA
0/69.9
1
Eva Sekula
A1852
SAMBA
SAMBA (A1852)
ŠD Titani Ljubljana
0/73.03
1
Tomaž Laufer
A4332
CASALLINI
CASALLINI (A4332)
KK VELEBIRO
0/80.32
1
Iza Kovačič
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK KARLO - Maribor
0/68.67
1
Urh Bauman
A4267
TONKA UB
TONKA UB (A4267)
KK Urh Bauman
0/79.6
1
Neža Vidovič
A3964
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM
ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)
KD CABALLUS
0/73.41
1
Ula Hainšek
A3619
ZVONAS MAXIMUS
ZVONAS MAXIMUS (A3619)
KD CABALLUS
0/77.65
1
Vita Žerak Novak
A3529
BABY DONA
BABY DONA (A3529)
KK GIBANJE
0/81.6
1
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
0/86.35
1
Alja Jeraj
Z3390
GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT
GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)
KD CABALLUS
0/77.5
1
Gaia Pihler
A2856
ART DE QUIDAM PJP
ART DE QUIDAM PJP (A2856)
KK PR` KRAL
0/65.41
1
Gorazd Kranjc
A3933
QUANAAN
QUANAAN (A3933)
KK VELENJE
0/71.95
1
Ana Kim Pouh
A3821
LOLLIPOP
LOLLIPOP (A3821)
ŠD Titani Ljubljana
0/69.76
1
Eva Škrabanja
A3286
ALYNA
ALYNA (A3286)
KK GIBANJE
0/71.4
16
Aria Pintar
A3999
CLEARTOL
CLEARTOL (A3999)
KD CABALLUS
4/69.05
16
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
4/77.95
16
Neža Podlogar
A4126
ELIS
ELIS (A4126)
KK GIBANJE
4/86.9
16
Ajda Markošek
A4220
LEVITATE
LEVITATE (A4220)
KD CABALLUS
4/74.43
16
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
4/80.55
21
Karmen Osvald
A3305
KAPSZTAD
KAPSZTAD (A3305)
KK PR` KRAL
8/84.25
21
Lena Škrjanec
A3943
TANGO
TANGO (A3943)
KK VELEBIRO
8/86.98
21
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
8/102.44
24
Gloria Dolenc Lorger
A4146
FELL ME
FELL ME (A4146)
ŠD Titani Ljubljana
12/83.06
25
Alina Levstik
A4154
C` EST LA VIE
C` EST LA VIE (A4154)
ŠD Titani Ljubljana
14/94.73
-
Pika Šribar
A4064
CITIZEN CRACK
CITIZEN CRACK (A4064)
ŠD Titani Ljubljana
EL
-
Neža Novak
A3535
NAKITA
NAKITA (A3535)
KD CABALLUS
EL
-
Alicija Matkovič
A3479
UCCELLO DE LA BASTIDE
UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)
ŠD Titani Ljubljana
EL
Nazaj