KK Brdo pri Ihanu

TurnirTournament 0221

2. tekmacompetition

odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Alenka Keršič. g. Ervin Čas
Višina ovir: 0.80 m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: m. dovoljen čas: ()sek Oblikovalec parkurja: ga. Magdolna Erdélyi

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 43/41/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYŠD Titani Ljubljana 0/62.89
1 Ula Hainšek A3619ZVONAS MAXIMUS (A3619)ZVONAS MAXIMUSKK SLOVENJ GRADEC 0/73.96
1 Tomaž Usenik A2592W (A2592)WKK GIBANJE 0/73.58
1 Mia Jašič A2636CASH Z (A2636)CASH ZKK GIBANJE 0/68.84
1 Lana Vrabič A3963GAILLANT (A3963)GAILLANTKK SLOVENJ GRADEC 0/74.16
1 Ela Volčanšek A3904EMG EL DORADO HARTAGO (A3904)EMG EL DORADO HARTAGOKK PR` KRAL 0/59.48
1 Ela Senčar A2016ROLEX (A2016)ROLEXŠD Titani Ljubljana 0/59.52
1 Dora Lesar A3148SAMBA (A3148)SAMBAŠD Titani Ljubljana 0/63.71
1 Lucija Sovič A3976CASINE LA GRANDE (A3976)CASINE LA GRANDEKK VELEBIRO 0/69.85
1 Alina Štraus A4002GRINGO Z (A4002)GRINGO ZKK SLOVENJ GRADEC 0/72.93
1 Tija Vašl Z3103L-OXANA (Z3103)L-OXANAKK SLOVENJ GRADEC 0/67.47
1 Eva Pavšer A2982LEXI (A2982)LEXIKK CELJE 0/70.3
1 Živa Božiček Špes A1933UP YOURS (A1933)UP YOURSKK CELJE 0/72.79
1 Pia Rojko A3490APOLLO (A3490)APOLLOKK PR` KRAL 0/66.44
1 Tjaša Kobi A2901CORAL (A2901)CORALKK SUPRINN 0/75.1
1 Liva Lesar A3763HOZAM (A3763)HOZAMŠD Titani Ljubljana 0/71
1 Rachel Lovšin A3923CATANIA (A3923)CATANIAKK Brdo pri Ihanu 0/64.14
1 Luna Maria Resman A3882UTOPIA D`ORCHIS (A3882)UTOPIA D`ORCHISKK SLOVENJ GRADEC 0/74.44
1 Gašper Janez Ponikvar A3889FLYING BEAUTY (A3889)FLYING BEAUTYKK KRKA - Grm Novo mesto 0/64.36
1 Neža Sedej A4003TITAN (A4003)TITANKK PIP 0/64.69
1 Nuša Šelekar A3403LORAMI (A3403)LORAMIKK SLOVENJ GRADEC 0/74.56
1 Jan Špiljak A3961HARWEY (A3961)HARWEYKK SUPRINN 0/70.33
1 Maruša Peterca A3706STELLA (A3706)STELLAKD Piramida 0/69.32
1 Tanit Baukman A3984NO LIMITS (A3984)NO LIMITSKK KARLO - Maribor 0/79.17
1 Darya Dyvinets Z2841QUIDO (Z2841)QUIDOKK Brdo pri Ihanu 0/70.46
1 Daša Smlatič A4031LANCASTER (A4031)LANCASTERKK Brdo pri Ihanu 0/76.82
1 Alenka Trček A3818ARIELA (A3818)ARIELAKK Brdo pri Ihanu 0/68.9
1 Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK KRAS 0/68.24
1 Tomaž Sovič A3991ACOLINA (A3991)ACOLINAKK VELEBIRO 0/68.1
1 Gašper Janez Ponikvar A3969AMANI GOLD (A3969)AMANI GOLDKK KRKA - Grm Novo mesto 0/67.83
31 Lana Gajšek A2645ALADIN BENI (A2645)ALADIN BENIKK SLOVENJ GRADEC 2/89.12
32 Sara Steblovnik Burger A3897DALILA 2 (A3897)DALILA 2KK VELENJE 4/81.14
32 Glorija Dolenc A3345HAPPY (A3345)HAPPYKK PIP 4/65.45
32 Vita Žerak Novak A3529BABY DONA (A3529)BABY DONAKK Brdo pri Ihanu 4/65.05
32 Naja Rifelj A3107COLINO (A3107)COLINOKK SUPRINN 4/65.52
32 Jaka Potočnik Z3101CARETINA (Z3101)CARETINAŠD Titani Ljubljana 4/66.47
32 Željka Modrej A4031LANCASTER (A4031)LANCASTERKK Brdo pri Ihanu 4/72.5
38 Juna Kešelj Djokovič A2639JOLLY JUMPER (A2639)JOLLY JUMPERKK Stožice Ljubljana 6/89.1
39 Julija Levičnik A3343SUNY (A3343)SUNYKK GIBANJE 9/104.76
40 Neža Vidovič A3964ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)ORIGINAL VAN BERG OP ZOOMKK SLOVENJ GRADEC 10/105.91
- Lana Oblak A3993LINXI (A3993)LINXIKK VELEBIRO EL
- Zala Žnidarič A4007CHILLY (A4007)CHILLYKK CELJE DNS
- Tomaž Laufer A3981HENRIK (A3981)HENRIKKK VELEBIRO DNS
Nazaj