KK Urh Bauman

Turnir 0223

112. tekma

ZDRUŽENE TEKME 12.13.14

Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.2.5

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. g. Ervin Čas
Višina ovir: 1.20m. tempo: 350m/min 1. del: 250m. dovoljen čas: 43(86)sek. 2. del: 245m. dovoljen čas: 42(84)sek. Oblikovalec parkurja: g. Sabri Murathan Batur (TUR)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 27/26/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Gea Jakelj A3519CAFE NOIR DU TILLARD PJP (A3519)CAFE NOIR DU TILLARD PJPKK PR` KRAL 0-0/32.49
2 Gaia Pihler A2966FLO COOPER (A2966)FLO COOPERKK PR` KRAL 0-0/32.79
3 Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor 0-0/32.98
4 Eva Imenšek A3242CALLAY (A3242)CALLAYKK KARLO - Maribor 0-0/34.27
5 Alja Jeraj Z2950ARESCO (Z2950)ARESCOKD CABALLUS 0-0/34.29
6 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO 0-0/34.39
7 Živa Šefman A3907LAMAZING PSH (A3907)LAMAZING PSHKK GIBANJE 0-0/37.24

PREOSTALI TEKMOVALCI
8 Ajda Golob Z3386AGATA LABEL (Z3386)AGATA LABELKK VELENJE 0-0/37.49
9 Aleš Štribl A3781CASALI (A3781)CASALIKK Brdo pri Ihanu 0-0/37.55
10 Nika Rogič A3278CHICOLINO (A3278)CHICOLINOŠD Hiša konj 0-0/38.14
11 Neža Saksida A4185ACASSENDER - L' AURORA (A4185)ACASSENDER - L' AURORAKD CABALLUS 0-0/38.57
12 Robert Kučer A4046COSMO VH DIELSHOF Z (A4046)COSMO VH DIELSHOF ZKK VELENJE 0-0/39.5
13 Robi Skaza A4035RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE (A4035)RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYEKK VELENJE 0-0/40.33
14 Jaka Potočnik A4170Q-CALYPSO (A4170)Q-CALYPSOŠD Titani Ljubljana 0-4/33.82
15 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 0-4/34.25
16 Lina Rojko A4274ROMANA (A4274)ROMANAŠD Konjeniški center Celje 4-0/35.58
17 Ivana Pantar A4156QANDOCTRO (A4156)QANDOCTROŠD Titani Ljubljana 4-0/35.94
18 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 4-0/38.51
19 Robi Skaza A3140DA VINCI (A3140)DA VINCIKK VELENJE 0-5/42.53
20 Tinkara Škrinjar A4187CHIN TIN TIN (A4187)CHIN TIN TINKK HIPODROM KAMNICA 8-0/35.97
21 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 4-4/38.32
22 Robi Skaza A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 8-0/41.65
23 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 4-8/34.21
24 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 9-8/37.4
25 Katarina Julija Pipan A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK PIP 16-2/48.53
26 Pika Ambrožič A4147DON CAMILLO (A4147)DON CAMILLOKK KRAS 8-12/38.17
- Eva Jeram A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana DNS
Nazaj