KK Urh Bauman

Turnir 0223

122. tekma

ZDRUŽENE TEKME 22.23

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 570m. dovoljen čas: 98(196)sek Oblikovalec parkurja: g. Sabri Murathan Batur (TUR)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 26/26/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Urh Bauman A4273DOMINO Z (A4273)DOMINO ZKK Urh Bauman 0/78.77
2 Mihael Kovačič Z3301CONDY (Z3301)CONDYKK KARLO - Maribor 0/80.62
3 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0/81.63
4 Nika Ajlec Kosič A3272ST PEGASUS (A3272)ST PEGASUSKK KARLO - Maribor 0/84.05
5 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 0/85.15
6 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 0/85.28
7 Nika Mikolič A4292LADY LAVENDER (A4292)LADY LAVENDERŠD Hiša konj 0/86.05

PREOSTALI TEKMOVALCI
8 Nika Mikolič A4002GRINGO Z (A4002)GRINGO ZŠD Hiša konj 0/86.39
9 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 0/86.73
10 Nika Turk A3957CICERON B (A3957)CICERON BKK HIPODROM KAMNICA 0/88.2
11 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 0/88.94
12 Marko Krenker A4015D-WHISPER DE BAUGY Z (A4015)D-WHISPER DE BAUGY ZKK VELEBIRO 0/90.79
13 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 0/93.18
14 Nina Jovović A4282DIOR (A4282)DIORKK KARLO - Maribor 0/96.59
15 Ula Hainšek A3619ZVONAS MAXIMUS (A3619)ZVONAS MAXIMUSKD CABALLUS 2/103.26
16 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 4/74.77
17 Dora Lesar A3627MELLION (A3627)MELLIONŠD Titani Ljubljana 4/78.87
18 Nina Obrovnik A4107ESPRIT D' EMERALD (A4107)ESPRIT D' EMERALDKK KARLO - Maribor 4/91.37
19 Martin Glavič A3300HILFIGER VAN STRYTEM (A3300)HILFIGER VAN STRYTEMŠD Konjeniški center Celje 4/91.77
20 Marinka Drev A3330RIHANNA (A3330)RIHANNAKK VELENJE 7/107.3
21 Marko Krenker A4014O-WITTA DE BAUGY Z (A4014)O-WITTA DE BAUGY ZKK VELEBIRO 12/95.11
22 Alja Jeraj Z3390GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUATKD CABALLUS 12/95.45
23 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 20/87.01
24 Martin Marinkovič A4252DINKY TOY 111 Z (A4252)DINKY TOY 111 ZKK KRAS 24/129.48
- Neja Popržen A3664CASANOVA (A3664)CASANOVAKK VELENJE EL
- Tija Vašl A3394MASTER (A3394)MASTERKD CABALLUS EL
Nazaj