KK Urh Bauman

Turnir 0223

135. tekma

ZDRUŽENE TEKME 35.36

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 475m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Sabri Murathan Batur (TUR)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 25/25/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 0/66.58
2 Aria Pintar Z3103L-OXANA (Z3103)L-OXANAKD CABALLUS 0/69.85
3 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 0/72.54
4 Marko Krenker A4015D-WHISPER DE BAUGY Z (A4015)D-WHISPER DE BAUGY ZKK VELEBIRO 0/73.49
5 Bernard Bregant A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 0/73.51
6 Živa Jarh A3645DSQUARED (A3645)DSQUAREDŠD Titani Ljubljana 0/75.86
7 Ajda Golob A3542EMG ENORA (A3542)EMG ENORAKK VELENJE 0/78.81

PREOSTALI TEKMOVALCI
8 Živa Kavčič Roškar A4230COPPERHEAD Z (A4230)COPPERHEAD ZKK VELEBIRO 0/80.57
9 Martin Marinkovič A4252DINKY TOY 111 Z (A4252)DINKY TOY 111 ZKK KRAS 2/87.38
10 Nina Brezner A3848CARIBIC DE JANEIRO (A3848)CARIBIC DE JANEIROKK HIPODROM KAMNICA 4/75.22
11 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 4/78.74
12 Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS 4/79.41
13 Izabela Požar A3134ARIEL-B (A3134)ARIEL-BŠD Titani Ljubljana 4/81.18
14 Simon Johann Zuchi Z3405NOVO VON PACHERN (Z3405)NOVO VON PACHERNAVSTRIJA 5/83.21
15 Nina Obrovnik A4107ESPRIT D' EMERALD (A4107)ESPRIT D' EMERALDKK KARLO - Maribor 5/84.83
16 Ula Hainšek A3619ZVONAS MAXIMUS (A3619)ZVONAS MAXIMUSKD CABALLUS 6/86.19
17 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 6/87.11
18 Uroš Kocbek A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK HIPODROM KAMNICA 6/88.8
19 Marko Krenker A4014O-WITTA DE BAUGY Z (A4014)O-WITTA DE BAUGY ZKK VELEBIRO 8/79.86
20 Hana Rep A3932BELLA (A3932)BELLAKK KARLO - Maribor 9/98.21
21 Jan Špiljak A4173TRAFALGAR POMMEX Z (A4173)TRAFALGAR POMMEX ZKK VELENJE 9/101.75
22 Džan Imamović Z3398BALTAZAR (Z3398)BALTAZARBOSNA IN HERCEGOVINA 12/75.98
23 Gaia Pihler A2856ART DE QUIDAM PJP (A2856)ART DE QUIDAM PJPKK PR` KRAL 15/109.69
24 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 16/70.65
- Iman Muftić Z3397PRINC OF CIBALAE (Z3397)PRINC OF CIBALAEBOSNA IN HERCEGOVINA EL
Nazaj