KK Urh Bauman

Turnir 0223

142. tekma

ZDRUŽENE TEKME 42.43

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 35/33/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Gaia Pihler A2966FLO COOPER (A2966)FLO COOPERKK PR` KRAL 0/60.6
2 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 0/64.11
3 Robi Skaza A3694CLARE STARTREK (A3694)CLARE STARTREKKK VELENJE 0/65.82
4 Taja Turel A4164EMG HYBALOUA PARISOL (A4164)EMG HYBALOUA PARISOLKK PR` KRAL 0/66.09
5 Jaka Potočnik A4170Q-CALYPSO (A4170)Q-CALYPSOŠD Titani Ljubljana 0/66.87
6 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 0/68.32
7 Živa Šefman A3907LAMAZING PSH (A3907)LAMAZING PSHKK GIBANJE 0/69.3
8 Žiga Oven A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 0/71.93
9 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 0/74.51

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Matic Rogič A4134HEARTBEAT (A4134)HEARTBEATŠD Hiša konj 0/75.07
11 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 0/75.9
12 Katarina Julija Pipan A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK PIP 0/76.95
13 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 0/78.93
14 Aleš Štribl A3781CASALI (A3781)CASALIKK Brdo pri Ihanu 0/79.13
15 Ajda Golob Z3386AGATA LABEL (Z3386)AGATA LABELKK VELENJE 1/80.46
16 Maša Turkuš Trbuc A3753CACHAREL VI (A3753)CACHAREL VIKK HIPODROM KAMNICA 4/62.71
17 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 4/64.6
18 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 4/65.91
19 Tia Počkar A3816VIADUC DE MEHON (A3816)VIADUC DE MEHONKK GIBANJE 4/65.98
20 Simon Johann Zuchi Z3226LUSIANUS VON PACHERN (Z3226)LUSIANUS VON PACHERNAVSTRIJA 4/70.78
21 Nina Zidar A3908CAIO LARGO Z (A3908)CAIO LARGO ZKK VELEBIRO 4/72.89
22 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 4/74.9
23 Matic Rogič A3909SELMA (A3909)SELMAŠD Hiša konj 4/75.6
24 Robert Kučer A3705B.B.BENI (A3705)B.B.BENIKK VELENJE 5/80.24
25 Alma Homar Z3409FLETCHER (Z3409)FLETCHERHRVAŠKA 9/82.85
26 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 10/101.2
27 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 12/78.29
28 Boštjan Bizjak A4132SKYLINE K (A4132)SKYLINE KKK SUPRINN 13/97.22
29 Zala Levičnik Z3130CONTE (Z3130)CONTEKK GIBANJE 15/105.83
30 Tjaša Zaplotnik A4167QUERCUS (A4167)QUERCUSKK PR` KRAL 16/92.72
31 Džan Imamović Z3398BALTAZAR (Z3398)BALTAZARBOSNA IN HERCEGOVINA 20/76.37
- Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana EL
- Brina Sanda A3847DAVIDA (A3847)DAVIDAKK VELENJE EL
- Robert Kučer A4046COSMO VH DIELSHOF Z (A4046)COSMO VH DIELSHOF ZKK VELENJE DNS
- Tinkara Škrinjar A4187CHIN TIN TIN (A4187)CHIN TIN TINKK HIPODROM KAMNICA DNS
Nazaj