Kobilarna Lipica
Turnir 0319
34. tekma
Tekmovalci z licencami A in L
Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 274.1.5.3
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 32/32/*0/8
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva Imenšek | A3626 | LAZYBATUSU (A3626) | LAZYBATUSU | KK KARLO - Maribor | 0-0/30.67 | |
2 | Gaja Bajželj | A3529 | BABY DONA (A3529) | BABY DONA | KK Brdo pri Ihanu | 0-0/33.49 | |
3 | Naja Šporn | A3027 | DADAHA (A3027) | DADAHA | KK VELENJE | 0-0/35.85 | |
4 | Nika Matelic | A3535 | NAKITA (A3535) | NAKITA | ŠD Konjeniški center Celje | 0-0/39.86 | |
5 | Lejla Kus | A3421 | QUARTIER'S POMPEIA (A3421) | QUARTIER'S POMPEIA | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/41.1 | |
6 | Klara Mirnik | A3350 | COOL LADY JJ (A3350) | COOL LADY JJ | KK CELJE | 0-4/32.58 | |
7 | Urška Bajgot | A2944 | PAPAGOS DE BLONDEL (A2944) | PAPAGOS DE BLONDEL | JK MARIBOR | 0-7/51.18 | |
8 | Freja Kolenc | A2170 | WANESSA (A2170) | WANESSA | KK Stožice Ljubljana | 0-8/32.38 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
9 | Katarina Julija Pipan | A3255 | PSH ROXY I (A3255) | PSH ROXY I | KK PIP Ljubljana | 0-10/49.28 | |
10 | Lorenzo Jernam | A3657 | OMEGA WINDY (A3657) | OMEGA WINDY | ITALIJA | 4/48.99 | |
11 | Tia Ana Tekavec | A2885 | AFROMAN (A2885) | AFROMAN | KK GIBANJE | 4/51.15 | |
12 | Taja Kukolj | A2968 | CONNER CAMPINO (A2968) | CONNER CAMPINO | KK KARLO - Maribor | 4/52.12 | |
13 | Gea Jakelj | A2856 | ART DE QUIDAM (A2856) | ART DE QUIDAM | KK PIP Ljubljana | 4/53.6 | |
14 | Tija Kocjan | A3490 | APOLLO (A3490) | APOLLO | KK SUPRINN | 4/53.77 | |
15 | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PIP Ljubljana | 4/54.3 | |
16 | Tia Zevnik | A2957 | ROXY II (A2957) | ROXY II | KK GIBANJE | 4/56.97 | |
17 | Bernard Bregant | A3509 | JAMILA (A3509) | JAMILA | KK KARLO - Maribor | 4/57.98 | |
18 | Maruša Manca Možgan | A3654 | CODE BLUE-S (A3654) | CODE BLUE-S | KK Stožice Ljubljana | 5/63.13 | |
19 | Anja Erman | A2449 | INDIANA JONES-INDY (A2449) | INDIANA JONES-INDY | KK PIP Ljubljana | 7/73.2 | |
20 | Alice Porcile | A2216 | ALTHEA (A2216) | ALTHEA | ITALIJA | 8/51.93 | |
21 | Marinka Drev | A3271 | GRACIA (A3271) | GRACIA | KK VELENJE | 8/56.07 | |
22 | Lina Kolbl Seme | A3484 | COINTREAU (A3484) | COINTREAU | KK KARLO - Maribor | 8/59.47 | |
23 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 9/65.34 | |
24 | Sara Riccardi | Z3012 | CAMOSCIO (Z3012) | CAMOSCIO | ITALIJA | 11/70.58 | |
25 | Martin Marinkovic | A2638 | COMMANDOR B (A2638) | COMMANDOR B | KK KRAS | 11/73.31 | |
26 | Maja Gregoric | A3758 | ESPRIE (A3758) | ESPRIE | KK GIBANJE | 12/53.76 | |
27 | Tjaša Hriberšek | A3202 | FG AMARONE (A3202) | FG AMARONE | ŠD Konjeniški center Celje | 12/57.67 | |
28 | Naya Jancigaj | A3201 | D'IQ (A3201) | D'IQ | KK KRAS | 12/59.64 | |
29 | Tjaša Zaplotnik | A3466 | EMG EPILL BOY (A3466) | EMG EPILL BOY | KK PIP Ljubljana | 15/87.66 | |
30 | Živa Horvat | A3286 | ALYNA (A3286) | ALYNA | KK GIBANJE | 17/63.97 | |
- | Ajda Kozjek | A3609 | GRANDE JR (A3609) | GRANDE JR | KK Stožice Ljubljana | EL | |
- | Mihael ml. Kovacic | A3404 | ALI (A3404) | ALI | KK KARLO - Maribor | RET |