KK Karlo. KK Velenje. JK Maribor
Turnir 0320
10. tekma
Tekmovalci z licencami L in M - AMATERSKI POKAL
Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.2.5
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 25/25/*0/7
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andraž Cijan Brkič | A3752 | QUINTON (A3752) | QUINTON | ŠD Titani Ljubljana | 0-0/27.87 | |
2 | Tamara Kranjc | A3569 | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF (A3569) | OILILY VAN HET SMETLEDE HOF | KK VELENJE | 0-0/34.57 | |
3 | Benjamin Bregant | A3607 | CORSSINI (A3607) | CORSSINI | KK KARLO - Maribor | 0-0/35.9 | |
3 | Zala Arlič | A3478 | CALIPSO (A3478) | CALIPSO | KK VELENJE | 0-0/35.9 | |
5 | Izabela Požar | A3134 | ARIEL-B (A3134) | ARIEL-B | ŠD Titani Ljubljana | 0-4/26.64 | |
6 | Nina Zrim | A3684 | STOERTEBECKER 13 (A3684) | STOERTEBECKER 13 | KK KARLO - Maribor | 0-4/29.73 | |
7 | Špela Šumah | A3307 | CAMARO (A3307) | CAMARO | KK VELENJE | 0-4/32.1 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
8 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 0-4/33.3 | |
9 | Laura Jelina | A3308 | DAMARA (A3308) | DAMARA | KK VELENJE | 0-4/40.53 | |
10 | Tomaž Sovič | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK VELENJE | 4-4/28.47 | |
11 | Deja Kučer | A2105 | GERSHWIN (A2105) | GERSHWIN | KK CELJE | 8-0/30.04 | |
12 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 0-8/30.07 | |
13 | Benjamin Bregant | A3606 | HEROGRAAF (A3606) | HEROGRAAF | KK KARLO - Maribor | 8-0/32.92 | |
14 | Jaka Potočnik | A3754 | TATIANA (A3754) | TATIANA | ŠD Titani Ljubljana | 4-4/33.79 | |
15 | Paola Tramarin | A3274 | RICARDA (A3274) | RICARDA | ITALIJA | 12-0/31.54 | |
16 | Hana Strniša | A3605 | LADY ONE GP (A3605) | LADY ONE GP | KK Stožice Ljubljana | 12-0/33.46 | |
17 | Eva Imenšek | A3626 | LAZYBATUSU (A3626) | LAZYBATUSU | KK KARLO - Maribor | 12-0/38.02 | |
18 | Tinkara Vovk | A3817 | GABY DU FORGERON (A3817) | GABY DU FORGERON | KK GIBANJE | 4-9/43.37 | |
19 | Martin Marinkovič | A2638 | COMMANDOR B (A2638) | COMMANDOR B | KK KRAS | 5-12/39.65 | |
20 | Nina Brezner | A2472 | BONITA B (A2472) | BONITA B | KK CELJE | 12-8/33.63 | |
21 | Saša Malenković | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 16-8/38.22 | |
22 | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | 26-1/92.62 | |
23 | Iza Laufer | A3633 | BIANCA (A3633) | BIANCA | KK VELEBIRO | 0-EL | |
- | Aleš Štribl | A3691 | CASPER THE GHOST (A3691) | CASPER THE GHOST | KK Brdo pri Ihanu | EL | |
- | Kaja Erman | A3602 | 112 SATURN I (A3602) | 112 SATURN I | KK PR` KRAL | RET |