KK Urh Bauman

Turnir 0323

112. tekma

ZDRUŽENE TEKME 12.13

Kategorija: L Tabela: A Člen: 274.2.5

Sodniki: ga. Martina Planinc. ga. Brgita Mele. g Ervin Čas
Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 22/21/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Gaia Pihler A2966FLO COOPER (A2966)FLO COOPERKK PR` KRAL 0-0/32.16
2 Alja Jeraj Z2950ARESCO (Z2950)ARESCOKD CABALLUS 0-0/33.14
3 Ivana Pantar A4156QANDOCTRO (A4156)QANDOCTROŠD Titani Ljubljana 0-0/33.54
4 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 0-0/34.97
5 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 0-0/35.58
6 Matic Rogič A4134HEARTBEAT (A4134)HEARTBEATŠD Hiša konj 0-0/36.89

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 0-0/37.03
8 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 0-0/37.7
9 Robi Skaza A4035RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE (A4035)RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYEKK VELENJE 0-0/37.78
10 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO 0-0/38.03
10 Ajda Golob Z3386AGATA LABEL (Z3386)AGATA LABELKK VELENJE 0-0/38.03
12 Nina Obrovnik A3667IN YOUR DREAMS (A3667)IN YOUR DREAMSKK KARLO - Maribor 0-0/41.53
13 Aleš Štribl A3781CASALI (A3781)CASALIKK Brdo pri Ihanu 0-0/42.98
14 Jan Špiljak A4033REVU VAN DE CELIEBRUG (A4033)REVU VAN DE CELIEBRUGKK VELENJE 0-1/46.42
15 Jaka Potočnik A4170Q-CALYPSO (A4170)Q-CALYPSOŠD Titani Ljubljana 4-0/34.59
16 Katarina Julija Pipan A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK PIP 0-4/41.09
17 Tia Počkar A3816VIADUC DE MEHON (A3816)VIADUC DE MEHONKK GIBANJE 0-5/47.19
18 Zala Levičnik A4370CONTE (A4370)CONTEKK GIBANJE 8-0/41.58
19 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana EL
20 Ema Kocijan A3694CLARE STARTREK (A3694)CLARE STARTREKKK VELENJE EL
- Ela Železnik A3767CASSCOLTAIRO (A3767)CASSCOLTAIROKK KARLO - Maribor EL
- Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE DNS
Nazaj