KK Urh Bauman

Turnir 0323

125. tekma

ZDRUŽENE TEKME 25.26

Kategorija: A2/L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki:
Višina ovir: 1.15m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 480m. dovoljen čas: 83(166)sek Oblikovalec parkurja: g. Eduard Petrovič (CRO)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 26/25/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Urh Bauman A4273DOMINO Z (A4273)DOMINO ZKK Urh Bauman 0/56.69
2 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 0/59.77
3 Neža Potočnik A3977K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)K-STAR VD DUVELSHOEVEKK VELEBIRO 0/61.83
4 Robert Kučer A3705B.B.BENI (A3705)B.B.BENIKK VELENJE 0/64.45
5 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0/64.61
6 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 0/65.17
7 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 0/66.77

PREOSTALI TEKMOVALCI
8 Naja Pogorevc A3395CHICAGO (A3395)CHICAGOKK VELENJE 0/68.74
9 Jan Špiljak A4306CORTINA DE JUGERIE (A4306)CORTINA DE JUGERIEKK VELENJE 0/70.5
10 Ema Kocijan A3694CLARE STARTREK (A3694)CLARE STARTREKKK VELENJE 0/71.32
11 Alja Jeraj Z3390GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUATKD CABALLUS 0/73.42
12 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 0/77.66
13 Špela Kocbek A4118CHICO 2 (A4118)CHICO 2KK HIPODROM KAMNICA 2/87.45
14 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 4/56.51
15 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 4/62.14
16 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 4/71.22
17 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 4/71.47
18 Freja Kolenc A4300JUVENTUS M (A4300)JUVENTUS MKK VELEBIRO 4/72.88
19 Zala Levičnik A4370CONTE (A4370)CONTEKK GIBANJE 8/68.5
20 Marko Krenker A4015D-WHISPER DE BAUGY Z (A4015)D-WHISPER DE BAUGY ZKK VELEBIRO 8/71.14
21 Tia Počkar A3816VIADUC DE MEHON (A3816)VIADUC DE MEHONKK GIBANJE 8/78.51
22 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 8/79.66
23 Manca Kukman A4210Q-OLYMPIC (A4210)Q-OLYMPICKK VELEBIRO 12/68.42
24 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 12/70.43
25 Suzana Gorc A4166NADAL (A4166)NADALKK SUPRINN 16/69.22
- Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor DNS
Nazaj