KK Urh Bauman

TurnirTournament 0323

13. tekmacompetition

Tekmovalci z licencami L do S

KategorijaCategory: L TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Martina Planinc. ga. Brgita Mele. g Ervin Čas
Število plasiranih tekmovalcev : 5

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 18/17/*0/5


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Gaia Pihler
A2966
FLO COOPER
FLO COOPER (A2966)
KK PR` KRAL
0-0/32.16
2
Alja Jeraj
Z2950
ARESCO
ARESCO (Z2950)
KD CABALLUS
0-0/33.14
3
Ivana Pantar
A4156
QANDOCTRO
QANDOCTRO (A4156)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/33.54
4
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
CAMPARI-J (A3871)
KK STOL
0-0/34.97
5
Tia Ana Tekavec
A3867
ARYA STARK
ARYA STARK (A3867)
KK VELEBIRO
0-0/35.58

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
6
Eva Jeram
A4037
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF
LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)
ŠD Titani Ljubljana
0-0/37.03
7
Trina Tekavc
A3941
ODAMIAAN T
ODAMIAAN T (A3941)
KK GIBANJE
0-0/37.7
8
Ajda Golob
Z3386
AGATA LABEL
AGATA LABEL (Z3386)
KK VELENJE
0-0/38.03
9
Nina Obrovnik
A3667
IN YOUR DREAMS
IN YOUR DREAMS (A3667)
KK KARLO - Maribor
0-0/41.53
10
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
0-0/42.98
11
Jaka Potočnik
A4170
Q-CALYPSO
Q-CALYPSO (A4170)
ŠD Titani Ljubljana
4-0/34.59
12
Katarina Julija Pipan
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
KK PIP
0-4/41.09
13
Tia Počkar
A3816
VIADUC DE MEHON
VIADUC DE MEHON (A3816)
KK GIBANJE
0-5/47.19
14
Zala Levičnik
A4370
CONTE
CONTE (A4370)
KK GIBANJE
8-0/41.58
15
Daša Podjed
A4036
HERMES DE PARIS
HERMES DE PARIS (A4036)
ŠD Titani Ljubljana
0-EL
16
Ema Kocijan
A3694
CLARE STARTREK
CLARE STARTREK (A3694)
KK VELENJE
6-EL
-
Ela Železnik
A3767
CASSCOLTAIRO
CASSCOLTAIRO (A3767)
KK KARLO - Maribor
EL
-
Daša Petrovčič
A3391
CARIBO
CARIBO (A3391)
KK GIBANJE
DNS
Nazaj