ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

106. tekma

ZDRUŽENE TEKME 6.7.8

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Eva Završnik. g. Ervin čas
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 450m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 8

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 32/32/*0/8


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Domen Vivod A4322NIGHT BLEU - L (A4322)NIGHT BLEU - LKD Piramida 0/52.1
2 Dora Lesar A3627MELLION (A3627)MELLIONŠD Titani Ljubljana 0/53.04
3 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 0/57.27
4 Jaka Potočnik A3666CALEDONIA (A3666)CALEDONIAŠD Titani Ljubljana 0/60.27
5 Taja Turel A4164EMG HYBALOUA PARISOL (A4164)EMG HYBALOUA PARISOLKK PR` KRAL 0/61.87
6 Žana Vnučec A2549DUKA S CONDOR (A2549)DUKA S CONDORKK STOL 0/62.18
7 Urh Bauman A4267TONKA UB (A4267)TONKA UBKK Urh Bauman 0/63.41
8 Živa Jarh A3645DSQUARED (A3645)DSQUAREDŠD Titani Ljubljana 0/64.23

PREOSTALI TEKMOVALCI
9 Nina Obrovnik A4107ESPRIT D' EMERALD (A4107)ESPRIT D' EMERALDKK KARLO - Maribor 0/67
10 Maša Moškrič A3984NO LIMITS (A3984)NO LIMITSKK GIBANJE 0/69.9
11 Alja Jeraj Z3390GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUATKD CABALLUS 0/75.97
12 Nika Ajlec Kosič A3272ST PEGASUS (A3272)ST PEGASUSKK KARLO - Maribor 4/54.39
13 Izabela Požar A3134ARIEL-B (A3134)ARIEL-BŠD Titani Ljubljana 4/54.74
14 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 4/55.43
15 Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK KRAS 4/59.34
16 Iza Kovačič A3626LAZYBATUSU (A3626)LAZYBATUSUKK KARLO - Maribor 4/59.74
17 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 4/60.79
18 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 4/63.88
19 Freja Kolenc A4300JUVENTUS M (A4300)JUVENTUS MKK VELEBIRO 4/67.71
20 Urška Bajgot A3859CALIFORNIA PEARL (A3859)CALIFORNIA PEARLKK HIPODROM KAMNICA 4/70.41
21 Martin Marinkovič A4252DINKY TOY 111 Z (A4252)DINKY TOY 111 ZKK KRAS 4/70.91
22 Bernard Bregant A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 4/71.48
23 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 4/75.04
24 Borut Gajšt A4169MOLLY S (A4169)MOLLY SKK Stožice Ljubljana 4/77.18
25 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 8/62.59
26 Marko Krenker A4014O-WITTA DE BAUGY Z (A4014)O-WITTA DE BAUGY ZKK VELEBIRO 8/75.62
27 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 12/67.97
28 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 12/77.69
29 Ula Hainšek A3619ZVONAS MAXIMUS (A3619)ZVONAS MAXIMUSKD CABALLUS 24/106.58
- Hana Rep A3932BELLA (A3932)BELLAKK KARLO - Maribor EL
- Ajda Golob A3542EMG ENORA (A3542)EMG ENORAKK VELENJE EL
- Lucija Sovič A4152LORD ELTHON VAN'T KELE (A4152)LORD ELTHON VAN'T KELEKK VELEBIRO EL
Nazaj