ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

109. tekma

ZDRUŽENE TEKME 9.10

Kategorija: A2/L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Eva Završnik. g. Ervin čas
Višina ovir: 1.15m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 460m. dovoljen čas: 79(158)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 33/33/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 0/53.85
2 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO 0/60.13
3 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0/60.39
4 Neža Potočnik A3977K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)K-STAR VD DUVELSHOEVEKK VELEBIRO 0/60.95
5 Taja Turel A4164EMG HYBALOUA PARISOL (A4164)EMG HYBALOUA PARISOLKK PR` KRAL 0/61.52
6 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 0/62.79
6 Robi Skaza A3424COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z (A3424)COMIC-K VAN T KATTENHEYE ZKK VELENJE 0/62.79
8 Freja Kolenc A4300JUVENTUS M (A4300)JUVENTUS MKK VELEBIRO 0/63.14
9 Tajda Bosio Z3387EL BISOU Z (Z3387)EL BISOU ZŠD Konjeniški center Celje 0/63.55

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 0/63.89
11 Ajda Golob A3542EMG ENORA (A3542)EMG ENORAKK VELENJE 0/66.47
12 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 0/66.56
13 Živa Jarh A3645DSQUARED (A3645)DSQUAREDŠD Titani Ljubljana 0/67.5
14 Brina Sanda A3847DAVIDA (A3847)DAVIDAKK VELENJE 0/70.27
15 Borut Gajšt A2846C.C. COPILOT (A2846)C.C. COPILOTKK Stožice Ljubljana 0/70.41
16 Marinka Drev A3330RIHANNA (A3330)RIHANNAKK VELENJE 0/70.56
17 Nina Pangeršič A4298DILANA Z (A4298)DILANA ZKK SUPRINN 0/72.73
18 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 0/75.72
19 Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK KRAS 4/56.98
20 Izabela Požar A3134ARIEL-B (A3134)ARIEL-BŠD Titani Ljubljana 4/57.05
21 Urh Bauman A4273DOMINO Z (A4273)DOMINO ZKK Urh Bauman 4/59.54
22 Suzana Gorc A4166NADAL (A4166)NADALKK SUPRINN 4/62.39
23 Pia Arh A3634CAPTAIN JACK (A3634)CAPTAIN JACKKK SLOVENJ GRADEC 4/66.25
24 Marko Krenker A4015D-WHISPER DE BAUGY Z (A4015)D-WHISPER DE BAUGY ZKK VELEBIRO 4/66.81
25 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 4/78.36
26 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 7/87.66
27 Dora Dritanović Z3471JOSJE PETERNELLA (Z3471)JOSJE PETERNELLAHRVAŠKA 8/62.46
28 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 8/64.17
29 Ruby Pelko A4176PM AROSA (A4176)PM AROSAKK Stožice Ljubljana 8/64.58
30 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 8/68.74
31 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 14/85.86
32 Marko Krenker A4014O-WITTA DE BAUGY Z (A4014)O-WITTA DE BAUGY ZKK VELEBIRO 16/65.88
- Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS EL
Nazaj