ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

112. tekma

ZDRUŽENE TEKME 12.13.14

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Eva Završnik. g. Ervin čas
Višina ovir: 1.20m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: 460m. dovoljen čas: 79(158)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 33/33/*0/9


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 0/58.92
1 Nina Pangeršič A3628IRON MAN TW (A3628)IRON MAN TWKK SUPRINN 0/58.92
3 Robert Kučer A4046COSMO VH DIELSHOF Z (A4046)COSMO VH DIELSHOF ZKK VELENJE 0/59.47
4 Naja Pogorevc A3395CHICAGO (A3395)CHICAGOKK VELENJE 0/61.97
5 Nina Obrovnik A3667IN YOUR DREAMS (A3667)IN YOUR DREAMSKK KARLO - Maribor 0/63.09
6 Filip Rožmarić Z3472CYRUS R (Z3472)CYRUS RHRVAŠKA 0/63.53
7 Uwe Hubmann Z3468ARNIE (Z3468)ARNIEAVSTRIJA 0/64.39
8 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 0/64.56
9 Borut Gajšt A2846C.C. COPILOT (A2846)C.C. COPILOTKK Stožice Ljubljana 0/65.13

PREOSTALI TEKMOVALCI
10 Ajda Golob Z3386AGATA LABEL (Z3386)AGATA LABELKK VELENJE 0/65.68
11 Matevž Dremelj Z3095MOKRINA (Z3095)MOKRINAKK JEŽA PRI JEŽU 0/66.28
12 Mario Tschaitschmann Z2948FRANCE DE JANEIRO (Z2948)FRANCE DE JANEIROAVSTRIJA 0/75.59
13 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 4/59.47
14 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO 4/61.36
15 Neža Potočnik A3977K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)K-STAR VD DUVELSHOEVEKK VELEBIRO 4/61.41
16 Zala Levičnik Z3130CONTE (Z3130)CONTEKK GIBANJE 4/66.08
17 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 4/68.31
18 Mihael Kovačič Z3366CORNET CASDOR (Z3366)CORNET CASDORKK KARLO - Maribor 4/70.91
19 Katja Števanec A3449CONTENTO (A3449)CONTENTOKK VELEBIRO 4/77.42
20 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 5/80.86
21 Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor 8/60.75
22 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 8/63.55
23 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 8/64.09
24 Suzana Gorc A4166NADAL (A4166)NADALKK SUPRINN 8/64.54
25 Ivana Pantar A4156QANDOCTRO (A4156)QANDOCTROŠD Titani Ljubljana 12/61.62
26 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 12/62.5
27 Alma Homar Z3409FLETCHER (Z3409)FLETCHERHRVAŠKA 12/102.33
28 Dora Dritanović Z3471JOSJE PETERNELLA (Z3471)JOSJE PETERNELLAHRVAŠKA 16/72.84
29 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 16/73
30 Neža Saksida A4185ACASSENDER - L' AURORA (A4185)ACASSENDER - L' AURORAKD CABALLUS 17/80.89
31 Neža Smolnikar A4040CORIANDO (A4040)CORIANDOKK VELENJE 20/59.93
- Vitan Orr Lesar A3912ARONA (A3912)ARONAKK VELEBIRO EL
- Alja Jeraj Z2950ARESCO (Z2950)ARESCOKD CABALLUS EL
Nazaj