ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

120. tekma

ZDRUŽENE TEKME 20.21.22

Kategorija: A2 Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Eva Zaveršnik
Višina ovir: 1.10m. tempo: 0m/min Dolžina parkurja: 0m. dovoljen čas: 0(0)sek Oblikovalec parkurja: g. Ulfried Trausner (AUT) Število plasiranih tekmovalcev : 9

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 45/41/*0/11


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Pia Rojko A4076INFINITY P (A4076)INFINITY PŠD Konjeniški center Celje 0/56.75
2 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 0/60.28
3 Dora Lesar A3627MELLION (A3627)MELLIONŠD Titani Ljubljana 0/60.63
4 Manca Kukman A4210Q-OLYMPIC (A4210)Q-OLYMPICKK VELEBIRO 0/64.11
5 Naja Rifelj Z3467JUNO (Z3467)JUNOKK KAS 0/65.21
6 Jaka Potočnik A3666CALEDONIA (A3666)CALEDONIAŠD Titani Ljubljana 0/65.26
7 Daša Petrovčič A4126ELIS (A4126)ELISKK GIBANJE 0/65.46
8 Neža Smolnikar A4040CORIANDO (A4040)CORIANDOKK VELENJE 0/66.04
9 Iza Kovačič A3115ESPESIAL (A3115)ESPESIALKK KARLO - Maribor 0/68.42
10 Urh Bauman A4267TONKA UB (A4267)TONKA UBKK Urh Bauman 0/69.52
11 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 0/72.53

PREOSTALI TEKMOVALCI
12 Bernard Bregant A4315LE DIAMOND BLUE HAA Z (A4315)LE DIAMOND BLUE HAA ZKK KARLO - Maribor 0/73.04
13 Gregor Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 0/75.01
14 Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS 0/75.24
15 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 4/58.77
16 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 4/65.82
17 Jan Bogovič A3719JB DORINA VAN BERTHOLD (A3719)JB DORINA VAN BERTHOLDKK KRKA - Grm Novo mesto 4/65.87
18 Nika Gačnik A3625COLOSSEUM B (A3625)COLOSSEUM BKK KARLO - Maribor 4/67.96
19 Nika Mikolič A4002GRINGO Z (A4002)GRINGO ZŠD Hiša konj 4/69.89
20 Martin Marinkovič A4252DINKY TOY 111 Z (A4252)DINKY TOY 111 ZKK KRAS 4/70.36
21 Nina Obrovnik A4107ESPRIT D' EMERALD (A4107)ESPRIT D' EMERALDKK KARLO - Maribor 4/71.99
22 Nika Mikolič A4292LADY LAVENDER (A4292)LADY LAVENDERŠD Hiša konj 4/74.51
23 Maša Moškrič A3984NO LIMITS (A3984)NO LIMITSKK GIBANJE 4/74.74
24 Alja Jeraj Z3390GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUAT (Z3390)GRAF - CONTENDRO DE L'ESCUATKD CABALLUS 4/75.17
25 Lucija Sovič A4152LORD ELTHON VAN'T KELE (A4152)LORD ELTHON VAN'T KELEKK VELEBIRO 4/78.19
26 Nika Turk A3957CICERON B (A3957)CICERON BKK HIPODROM KAMNICA 6/85.49
27 Nika Ajlec Kosič A3272ST PEGASUS (A3272)ST PEGASUSKK KARLO - Maribor 8/62.69
28 Uroš Kocbek A4304ULAGA (A4304)ULAGAKK HIPODROM KAMNICA 8/74
29 Eva Gorišek A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 8/75.08
30 Ajda Markošek A4220LEVITATE (A4220)LEVITATEKD CABALLUS 12/68.12
31 Urša Rangus A4070GENY (A4070)GENYKK VELEBIRO 12/70.95
32 Mihael Kovačič A4245CASDOR (A4245)CASDORKK KARLO - Maribor 12/91.69
33 Tea Oblak Zvonar A3813OCARINA VLS (A3813)OCARINA VLSKK KAS 13/99
34 Zarja Radmanović Z3389COLORITA (Z3389)COLORITAŠD Titani Ljubljana 20/66.5
35 Monika Brgles A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK SLOVENJ GRADEC 21/113.49
36 Neža Saksida A4248ARIETTA - L'AURORA (A4248)ARIETTA - L'AURORAKD CABALLUS 23/88.52
37 Ula Hainšek A3619ZVONAS MAXIMUS (A3619)ZVONAS MAXIMUSKD CABALLUS 33/128.98
- Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS EL
- Neža Podlogar A4126ELIS (A4126)ELISKK GIBANJE EL
- Freja Kolenc A4300JUVENTUS M (A4300)JUVENTUS MKK VELEBIRO EL
- Nina Brezner A3848CARIBIC DE JANEIRO (A3848)CARIBIC DE JANEIROKK HIPODROM KAMNICA EL
- Sabina Rajh A3528BLACK PEARL (A3528)BLACK PEARLKK VELEBIRO DNS
- Urška Bajgot A3859CALIFORNIA PEARL (A3859)CALIFORNIA PEARLKK HIPODROM KAMNICA DNS
- Tina Bauman Hartner A3509JAMILA (A3509)JAMILAKK Urh Bauman DNS
- Tija Vašl A3394MASTER (A3394)MASTERKD CABALLUS DNS
Nazaj