ŠD Konjeniški center Celje

Turnir 0423

123. tekma

ZDRUŽENE TEKME 23.24.25

Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1

Sodniki: g. Urban Hrušovar. ga. Leda Selan. ga. Eva Zaveršnik
Število plasiranih tekmovalcev : 11

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 43/42/*0/11


PLASIRANI TEKMOVALCI
UST JAHAC STKONJ KONJ KLUB REZULTAT
1 Ivana Pantar A4156QANDOCTRO (A4156)QANDOCTROŠD Titani Ljubljana 0/58.48
2 Liva Lesar A3910POCO LOCO (A3910)POCO LOCOŠD Titani Ljubljana 0/60.59
3 Maša Turkuš Trbuc A3753CACHAREL VI (A3753)CACHAREL VIKK HIPODROM KAMNICA 0/60.74
4 Jaka Potočnik A4170Q-CALYPSO (A4170)Q-CALYPSOŠD Titani Ljubljana 0/61.79
5 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 0/62.98
6 Žiga Oven A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 0/63.67
7 Matic Rogič A4134HEARTBEAT (A4134)HEARTBEATŠD Hiša konj 0/66.5
8 Lina Rojko A4274ROMANA (A4274)ROMANAŠD Konjeniški center Celje 0/69.24
9 Nina Obrovnik A3667IN YOUR DREAMS (A3667)IN YOUR DREAMSKK KARLO - Maribor 0/69.83
10 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 0/69.89
11 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 0/72.26

PREOSTALI TEKMOVALCI
12 Katja Števanec A3449CONTENTO (A3449)CONTENTOKK VELEBIRO 0/73.81
13 Kaja Kropec A4100COLAME (A4100)COLAMEŠD Konjeniški center Celje 4/58.67
14 Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor 4/59.72
15 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 4/61.48
16 Robi Skaza A3424COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z (A3424)COMIC-K VAN T KATTENHEYE ZKK VELENJE 4/61.64
17 Urh Bauman A4273DOMINO Z (A4273)DOMINO ZKK Urh Bauman 4/62.1
18 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 4/62.26
19 Neža Saksida A4185ACASSENDER - L' AURORA (A4185)ACASSENDER - L' AURORAKD CABALLUS 4/62.28
20 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 4/63.49
21 Matevž Dremelj Z3095MOKRINA (Z3095)MOKRINAKK JEŽA PRI JEŽU 4/64.35
22 Alja Jeraj Z2950ARESCO (Z2950)ARESCOKD CABALLUS 4/64.54
23 Naja Pogorevc A3395CHICAGO (A3395)CHICAGOKK VELENJE 4/65.33
24 Marinka Drev A3330RIHANNA (A3330)RIHANNAKK VELENJE 4/66.24
25 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 4/67.88
26 Živa Jarh A3645DSQUARED (A3645)DSQUAREDŠD Titani Ljubljana 4/69.67
27 Aljaž Drašler A4196KIF SD (A4196)KIF SDKK VELEBIRO 4/69.73
28 Anja Lorber A4243SWEET GIRL 13 (A4243)SWEET GIRL 13KK HIPODROM KAMNICA 4/72.45
29 Nina Pangeršič A4298DILANA Z (A4298)DILANA ZKK SUPRINN 4/72.92
30 Urška Bajgot A3859CALIFORNIA PEARL (A3859)CALIFORNIA PEARLKK HIPODROM KAMNICA 4/75.51
31 Tajda Bosio Z3387EL BISOU Z (Z3387)EL BISOU ZŠD Konjeniški center Celje 6/86.67
32 Dora Dritanović Z3471JOSJE PETERNELLA (Z3471)JOSJE PETERNELLAHRVAŠKA 8/67.77
33 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 8/68.93
34 Aleš Štribl A3781CASALI (A3781)CASALIKK Brdo pri Ihanu 8/70.73
35 Brina Sanda A3847DAVIDA (A3847)DAVIDAKK VELENJE 8/70.83
36 Manca Kukman A4210Q-OLYMPIC (A4210)Q-OLYMPICKK VELEBIRO 12/62.35
37 Deja Kučer A2105GERSHWIN (A2105)GERSHWINKK CELJE 12/68.97
38 Vita Sirovina Dvornik A4057DEL REY Z (A4057)DEL REY ZKK VELENJE 12/70.48
39 Aglaia Bechmann Z3348CROONER DE LA PIERRE Z (Z3348)CROONER DE LA PIERRE ZAVSTRIJA 16/67.69
40 Zala Levičnik Z3130CONTE (Z3130)CONTEKK GIBANJE 20/109.6
41 Tea Oblak Zvonar A3813OCARINA VLS (A3813)OCARINA VLSKK KAS 20/109.99
42 Nika Turk A3957CICERON B (A3957)CICERON BKK HIPODROM KAMNICA 21/112.28
- Nika Rogič A3278CHICOLINO (A3278)CHICOLINOŠD Hiša konj DNS
Nazaj