KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

17. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: E2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 0.80m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 420m. dovoljen čas: 78(156)sek Oblikovalec parkurja: g. Andrea Bruno (ITA)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 44/43/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Simon Johann Zuchi
Z3652
OAKI VON PACHERN
OAKI VON PACHERN (Z3652)
AVSTRIJA
0/54.07
1
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
0/53.26
1
Maša Pavlin
A2982
LEXI
LEXI (A2982)
KK CELJE
0/56.11
1
Iza Čater
A3392
DIAMANTE
DIAMANTE (A3392)
KD CABALLUS
0/55.19
1
Lea Anderlič
Z3612
WAVO CARINO
WAVO CARINO (Z3612)
ŠD Konjeniški center Celje
0/54.56
1
Naja Omulec
A4567
CALLIDA P
CALLIDA P (A4567)
KK CELJE
0/53.31
1
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
0/53.35
1
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU
I LOVE YOU (Z3565)
KK KARLO - Maribor
0/53.58
1
Zarja Zagožen
A4490
QUINTON
QUINTON (A4490)
KK HIPODROM KAMNICA
0/56.92
1
Lana Doles
A4468
CARLOS
CARLOS (A4468)
KK HIPODROM KAMNICA
0/54.52
1
Lejla Grilc
A4366
OUR KEDRAH BOY
OUR KEDRAH BOY (A4366)
Zveza konjeniških društev
0/54.76
1
Leni Lah
A4266
VASARI U.B.
VASARI U.B. (A4266)
KK Urh Bauman
0/48.2
1
Lea Senica
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK PR` KRAL
0/44.74
1
Katja Mertük
A4195
ALBERTO
ALBERTO (A4195)
KK BELI SAMOROG
0/64.7
1
Mija Pučnik
Z3623
TWINKLE STAR MLH
TWINKLE STAR MLH (Z3623)
KK HIPODROM KAMNICA
0/58.34
1
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
0/55.79
1
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO
INARO (A3401)
KK Urh Bauman
0/51.69
1
Živa Prunk
A4287
RED ALERT
RED ALERT (A4287)
Zveza konjeniških društev
0/55.84
1
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS
ESPERADOPLUS (A4558)
KK VELENJE
0/52.24
1
Neža Smolnikar
A4559
CAMBERA GIRL
CAMBERA GIRL (A4559)
KK VELENJE
0/56.36
1
Jaka Potočnik
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
0/55.73
1
Katarina Koren
A4545
CRIME
CRIME (A4545)
KK JEŽA PRI JEŽU
0/59.34
1
Gaia Pihler
A4545
CRIME
CRIME (A4545)
KK PR` KRAL
0/68.73
1
Aria Pintar
A4131
CALTRA CELTIC TWIST
CALTRA CELTIC TWIST (A4131)
KD CABALLUS
0/51.42
1
Hana Pirc
A4472
I'M ILUSION
I'M ILUSION (A4472)
KK HIPODROM KAMNICA
0/61.76
1
Tanaja Teržan
A4140
BALTAZAR
BALTAZAR (A4140)
ŠD Konjeniški center Celje
0/59.47
27
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
4/59.49
27
Mario Tschaitschmann
Z3629
IRVINE DE JAINERO
IRVINE DE JAINERO (Z3629)
AVSTRIJA
4/63.97
27
Mario Tschaitschmann
Z3628
INDIA DE JANEIRO
INDIA DE JANEIRO (Z3628)
AVSTRIJA
4/67.05
27
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME
FELL ME (A4146)
ŠD Titani Ljubljana
4/71.51
27
Anja Čeh
A4195
ALBERTO
ALBERTO (A4195)
KK BELI SAMOROG
4/55.55
27
Suzana Gorc
A4439
LUCKY
LUCKY (A4439)
KK KARLO - Maribor
4/56.18
27
Danaja Gregorič
Z3622
MORO
MORO (Z3622)
KK HIPODROM KAMNICA
4/57.72
27
Tina Odlazek
A3425
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z
HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)
KK Brdo pri Ihanu
4/53.5
27
Pia Deučman
A3564
F. RAMINO M
F. RAMINO M (A3564)
JK KASCO Svečina
4/63.67
27
Nives Ferk
A4572
ODIN MKE
ODIN MKE (A4572)
JK KASCO Svečina
4/65.54
27
Žana Jereb
A3328
IGGY POP
IGGY POP (A3328)
KK PR` KRAL
4/54.62
27
Boška Trbojević
Z3649
CASSIUS CLAY
CASSIUS CLAY (Z3649)
HRVAŠKA
4/75.34
27
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
4/53
27
Zala Sladovič
A3206
DORINA
DORINA (A3206)
ŠD Konjeniški center Celje
4/52.39
27
Mila Dolenc
A3943
TANGO
TANGO (A3943)
ŠD Titani Ljubljana
4/59.06
42
Lucija Stanič
A4003
TITAN
TITAN (A4003)
KK Brdo pri Ihanu
11/103.06
43
Ula Hainšek
Z2963
ZVONAS MAXIMUS
ZVONAS MAXIMUS (Z2963)
KD CABALLUS
13/95.03
-
Mojca Remšak
A4025
COUNTRY BOY - AMADEUS
COUNTRY BOY - AMADEUS (A4025)
JK KASCO Svečina
DNS
Nazaj