KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

18. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A0 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 0.90m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 470m. dovoljen čas: 87(174)sek Oblikovalec parkurja: g. Andrea Bruno (ITA)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 30/30/*0/0


USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Bernard Bregant
A4578
CAMBER
CAMBER (A4578)
KK KARLO - Maribor
0/72.06
1
Briana Petrič
Z3565
I LOVE YOU
I LOVE YOU (Z3565)
KK KARLO - Maribor
0/65.1
1
Eva Mikolič
A4344
VANILLOPE
VANILLOPE (A4344)
KK VELEBIRO
0/71.47
1
Lea Senica
A3422
CANDILLA 20 J
CANDILLA 20 J (A3422)
KK PR` KRAL
0/59.17
1
Mario Tschaitschmann
Z3497
IPANEMO DE JANEIRO
IPANEMO DE JANEIRO (Z3497)
AVSTRIJA
0/73.04
1
Ema Gorc
A3757
MEIDLINGER`S SWEET MELODY
MEIDLINGER`S SWEET MELODY (A3757)
KK KARLO - Maribor
0/61.77
1
Kim Gorc
A3618
QUINDILLO Z
QUINDILLO Z (A3618)
KK KARLO - Maribor
0/70.52
1
Simon Johann Zuchi
Z3653
IMAGINE VON PACHERN
IMAGINE VON PACHERN (Z3653)
AVSTRIJA
0/71.96
1
Katarina Koren
A3896
FREEDOM LIFE
FREEDOM LIFE (A3896)
KK JEŽA PRI JEŽU
0/70.53
1
Eva Sekula
Z3633
INDY
INDY (Z3633)
ŠD Titani Ljubljana
0/66.68
1
Hana Pirc
A4472
I'M ILUSION
I'M ILUSION (A4472)
KK HIPODROM KAMNICA
0/64.59
1
Eva Katarina Pavšer
A4352
CENATO'S SON
CENATO'S SON (A4352)
KK CELJE
0/66.48
1
Anja Grabar
A4007
CHILLY
CHILLY (A4007)
KK CELJE
0/75.21
1
Neža Smolnikar
A4558
ESPERADOPLUS
ESPERADOPLUS (A4558)
KK VELENJE
0/70.14
15
Lana Doles
A4468
CARLOS
CARLOS (A4468)
KK HIPODROM KAMNICA
4/65.28
15
Leni Lah
A4266
VASARI U.B.
VASARI U.B. (A4266)
KK Urh Bauman
4/60.87
15
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
4/77.31
15
Ela Vogelnik
A3472
OBI ONE
OBI ONE (A3472)
KK HIPODROM KAMNICA
4/80.15
15
Maša Kunaver Guzina
A4417
CANDY
CANDY (A4417)
KK HIPODROM KAMNICA
4/67.87
15
Ines Kropič
A3336
LEAVING LAS VEGAS
LEAVING LAS VEGAS (A3336)
KK KARLO - Maribor
4/70.41
15
Lana Jana Halužan Sagadin
A3401
INARO
INARO (A3401)
KK Urh Bauman
4/65.29
15
Kim Rabič
A4085
AQUILLEA
AQUILLEA (A4085)
KK Stožice Ljubljana
4/69.49
15
Zala Bošnjak
A3763
HOZAM
HOZAM (A3763)
ŠD Titani Ljubljana
4/67.07
15
Boška Trbojević
Z3649
CASSIUS CLAY
CASSIUS CLAY (Z3649)
HRVAŠKA
4/70.01
15
Maša Pavlin
A2982
LEXI
LEXI (A2982)
KK CELJE
4/65.38
26
Živa Prunk
A4287
RED ALERT
RED ALERT (A4287)
Zveza konjeniških društev
8/76.28
26
Tajda Medvešek
A4146
FELL ME
FELL ME (A4146)
ŠD Titani Ljubljana
8/84.62
28
Mila Dolenc
A3943
TANGO
TANGO (A3943)
ŠD Titani Ljubljana
31/159.52
-
Melanie Žnidaršič
Z3613
DON ANDIAMO AMBIENTE-T
DON ANDIAMO AMBIENTE-T (Z3613)
ŠD Konjeniški center Celje
EL
-
Naja Omulec
A4567
CALLIDA P
CALLIDA P (A4567)
KK CELJE
RET
Nazaj