KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

20. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: A1/A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Višina ovir: 1.05 m. tempo: 350m/min Dolžina parkurja: m. dovoljen čas: ()sek Oblikovalec parkurja: g. Andrea Bruno (ITA) Število plasiranih tekmovalcev : 6

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 32/31/*8/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Tamara Hočevar
A4303
MAESTRAL
MAESTRAL (A4303)
KK VELEBIRO
0/57.1
2
Karin Kranjc
A4385
DJANGO 22
DJANGO 22 (A4385)
KK CELJE
0/61.16
3
Vanja Cizel
Z3650
KADIRA 6
KADIRA 6 (Z3650)
HRVAŠKA
0/63.01
4
Ajda Markošek
A4524
QUECHUA VD DONKHOEVE
QUECHUA VD DONKHOEVE (A4524)
KK HIPODROM KAMNICA
0/68.34
5
Luna Roothe
A4513
CELLESTOKI
CELLESTOKI (A4513)
KD CABALLUS
0/71.5
6
Neža Patricija Podlogar
A4510
GUUS VGH
GUUS VGH (A4510)
KK GIBANJE
0/72.6

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
7
Lana Vrabič
A4268
ASG DARCY
ASG DARCY (A4268)
KD CABALLUS
0/72.72
8
Zala Božič
A4326
NINTENDO
NINTENDO (A4326)
KK Brdo pri Ihanu
0/73.31
9
Nika Fijavž
A3525
CINTIA
CINTIA (A3525)
KK CELJE
0/74.37
10
Emma Matjašič Komar
A4507
CONDY
CONDY (A4507)
KK KARLO - Maribor
0/76.15
11
Neža Smolnikar
A4560
RHINEIA
RHINEIA (A4560)
KK VELENJE
0/77.76
12
Klara Mirnik
A4311
SAARTJE VAN HET ROZENVELD
SAARTJE VAN HET ROZENVELD (A4311)
KK VELENJE
0/78.96
13
Eva Cepec
A4308
CAPTAIN CASEY
CAPTAIN CASEY (A4308)
KK VELENJE
1/83.3
14
Petra Brezovac
Z3651
COCKPIT B
COCKPIT B (Z3651)
HRVAŠKA
4/54.16
15
Alina Levstik
A4356
VICTORIA S NIGHT ''BT''
VICTORIA S NIGHT ''BT'' (A4356)
ŠD Titani Ljubljana
4/68.13
16
Bernard Bregant
A4469
TIK TOK
TIK TOK (A4469)
KK KARLO - Maribor
4/71.04
17
Eva Ropoša
A3115
ESPESIAL
ESPESIAL (A3115)
KK CELJE
4/71.87
18
Arissa Vida Huiskens
A4327
COUNTRY ROUD
COUNTRY ROUD (A4327)
KK Brdo pri Ihanu
4/79.9
19
Lana Oblak
A4302
TWIZY
TWIZY (A4302)
KK VELEBIRO
8/65.99
20
Mark Gabrijelčič
A3830
COSTNER KEVIN AK
COSTNER KEVIN AK (A3830)
ŠD Titani Ljubljana
8/71.08
21
Sara Steblovnik Burger
A4119
CORY
CORY (A4119)
KK VENIŠE
8/74.14
22
Karin Kaja Pouh
A3609
GRANDE JR
GRANDE JR (A3609)
ŠD Titani Ljubljana
22/105.5
-
Daša Petrovčič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
EL
-
Eva Zupančič
A4181
LAMBRUSCO
LAMBRUSCO (A4181)
KK GIBANJE
DNS
*
Emilia Džambo
Z3538
LIPTON D
LIPTON D (Z3538)
HRVAŠKA
8/79.96
*
Mario Tschaitschmann
Z3627
GUATEMALA DE JANEIRO
GUATEMALA DE JANEIRO (Z3627)
AVSTRIJA
0/70.45
*
Živa Šefman
A4496
TOP BALOU D'OR
TOP BALOU D'OR (A4496)
KK GIBANJE
0/79.85
*
Urh Bauman
A4265
VIVALDI U.B.
VIVALDI U.B. (A4265)
KK Urh Bauman
0/73.17
*
Gea Jakelj
A4561
NINALESKA CH
NINALESKA CH (A4561)
KK PR` KRAL
0/76.04
*
Nika Ajlec Kosič
A4245
CASDOR
CASDOR (A4245)
KK KARLO - Maribor
8/76.09
*
Zoja Stare
A4538
CASIRAGHI DE LE TOT
CASIRAGHI DE LE TOT (A4538)
KK PR` KRAL
16/76.01
*
Tanit Baukman
A4461
CALIMERO
CALIMERO (A4461)
KK HIPODROM KAMNICA
5/85.04
Nazaj