KK Urh Bauman

TurnirTournament 0424

44. tekmacompetition

Odprta tekma

KategorijaCategory: L/Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.1

SodnikiJudges: g. Urban Hrušovar. ga. Brigita Mele. ga. Staša Bajec
Število plasiranih tekmovalcev : 7

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 26/26/*0/7


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
1
Robi Skaza
A4035
RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE
RICHESSE-K VAN'T KATTENHEYE (A4035)
KK VELENJE
0/63.52
2
Simon Johann Zuchi
Z3407
SAMU VON PACHERN
SAMU VON PACHERN (Z3407)
AVSTRIJA
0/63.98
3
Pia Rojko
A4485
NEYLA
NEYLA (A4485)
ŠD Konjeniški center Celje
0/65.35
4
Ajda Golob
A3273
HOLLANDE DE MUZE B
HOLLANDE DE MUZE B (A3273)
KK VELENJE
0/66.16
5
Anja Erman
A3871
CAMPARI-J
CAMPARI-J (A3871)
KK VELEBIRO
0/68.26
6
Nika Turk
A3957
CICERON B
CICERON B (A3957)
KK HIPODROM KAMNICA
0/69.07
7
Neža Saksida
A4185
ACASSENDER - L' AURORA
ACASSENDER - L' AURORA (A4185)
KK VELENJE
0/70.68

PREOSTALI TEKMOVALCI
USTRNK
JAHAC / DRZAVARIDER
STKONJHORSE NUM
KONJHORSE
KONJHORSE
KLUBCLUB
DRZCTRY
REZULTATRESULT
8
Robi Skaza
A3140
DA VINCI
DA VINCI (A3140)
KK VELENJE
0/73.22
9
Eva Gorišek
A3527
CHENOA 3
CHENOA 3 (A3527)
KK VELENJE
0/74.94
10
Nika Kapun
A3931
CORSINO
CORSINO (A3931)
KK VELEBIRO
0/75.22
11
Mario Tschaitschmann
Z3402
HONDURAS DE JANEIRO
HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)
AVSTRIJA
0/75.4
12
Aleš Štribl
A3781
CASALI
CASALI (A3781)
KK Brdo pri Ihanu
4/68.4
13
Robi Skaza
A4056
LINOOR
LINOOR (A4056)
KK VELENJE
4/71.34
14
Tinkara Škrinjar
A4187
CHIN TIN TIN
CHIN TIN TIN (A4187)
KK HIPODROM KAMNICA
4/73.03
15
Irena Ščap
A3260
KASHIDRA
KASHIDRA (A3260)
KK Brdo pri Ihanu
4/83.24
16
Tanit Baukman
A4553
Q-SIEBEN
Q-SIEBEN (A4553)
KK HIPODROM KAMNICA
5/85.76
17
Manca Kukman
A4210
Q-OLYMPIC
Q-OLYMPIC (A4210)
KK VELEBIRO
8/65
18
Gaia Pihler
A2966
FLO COOPER
FLO COOPER (A2966)
KK PR` KRAL
8/65.47
19
Laura Jelina
A4305
MY PLE SZ
MY PLE SZ (A4305)
KK VELENJE
8/68.59
20
Simon Johann Zuchi
Z3404
LUSIANUS VON PACHERN
LUSIANUS VON PACHERN (Z3404)
AVSTRIJA
8/69.22
21
Zala Arlič
A4309
CERSEI
CERSEI (A4309)
KK VELENJE
8/74.27
22
Lana Tanko
A4307
MILLION DE CHANCES
MILLION DE CHANCES (A4307)
KK VELENJE
8/79.43
23
Živa Jarh
A3645
DSQUARED
DSQUARED (A3645)
KK Stožice Ljubljana
12/72.06
24
Živa Horvat
A4183
SPECIAL ONE
SPECIAL ONE (A4183)
KK GIBANJE
16/77.88
-
Ana Pungeršek
A4216
SPIELZEUG
SPIELZEUG (A4216)
KK KARLO - Maribor
EL
-
Zoja Stare
A4240
EMG VIVA CHACCOBA
EMG VIVA CHACCOBA (A4240)
KK PR` KRAL
EL
Nazaj