JK Maribor in KK KARLO
Turnir 0518
137. tekma
ZDRUŽENE TEKME 37.38.39 pokal
Kategorija: L Tabela: A Člen: 238.2.1
Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih: 47/45/*0/12
PLASIRANI TEKMOVALCI |
---|
UST | JAHAC | STKONJ | KONJ | KLUB | REZULTAT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bernhard Kresch | Z2770 | REMUS ROXX (Z2770) | REMUS ROXX | AVSTRIJA | 0/59.73 | |
2 | Liza Trupej | A2744 | FIONA I (A2744) | FIONA I | ŠD TITANI Ljubljana | 0/65.53 | |
3 | Domen Vivod | A3085 | CASCADA (A3085) | CASCADA | KK PIP Ljubljana | 0/65.54 | |
4 | Zoja Kiker | A3246 | ULLA (A3246) | ULLA | KK Urh Bauman | 0/68.95 | |
5 | Nika Turk | A2165 | CAN'T BE RUDOLF (A2165) | CAN'T BE RUDOLF | KK PIP Ljubljana | 0/72.51 | |
6 | Nika Ajlec Kosic | A3272 | ST PEGASUS (A3272) | ST PEGASUS | KK KARLO - Maribor | 0/72.71 | |
7 | Tomaž Laufer | A3413 | AIR DELINE (A3413) | AIR DELINE | KK VELEBIRO | 0/75.03 | |
8 | Sara Zajc | A3519 | CAFE NOIR DU TILLARD (A3519) | CAFE NOIR DU TILLARD | KK SLOVENJ GRADEC | 0/75.18 | |
9 | Tanit Baukman | A3607 | CORSSINI (A3607) | CORSSINI | KK KARLO - Maribor | 0/76.7 | |
10 | Mihael Kovacic | A3608 | LONG LADY (A3608) | LONG LADY | KK KARLO - Maribor | 0/77.57 | |
11 | Markus Saurugg | Z2749 | APHRODITE BY ETL (Z2749) | APHRODITE BY ETL | AVSTRIJA | 0/77.99 | |
12 | Gregor Mihelcic | A3146 | OBELIX (A3146) | OBELIX | KK Stožice Ljubljana | 0/78.84 |
PREOSTALI TEKMOVALCI |
---|
13 | Robert Bombek | Z2704 | SURPRISE U (Z2704) | SURPRISE U | KK Stožice Ljubljana | 0/80.8 | |
14 | Hana Strniša | A3511 | QUERENZO (A3511) | QUERENZO | KK GIBANJE | 0/81.47 | |
15 | Nina Pangeršic | A3628 | IRON MAN TW (A3628) | IRON MAN TW | KK SUPRINN | 0/81.64 | |
16 | Benjamin Saurugg | Z2752 | COOPER (Z2752) | COOPER | AVSTRIJA | 0/83.54 | |
17 | Mario Tschaitschmann | Z2489 | CASCAIS DE JENEIRO (Z2489) | CASCAIS DE JENEIRO | AVSTRIJA | 0/84.37 | |
18 | Benjamin Saurugg | Z2753 | TAMARA (Z2753) | TAMARA | AVSTRIJA | 0/85.24 | |
19 | Josipa Koletic | Z2723 | TUSCANY MAIL (Z2723) | TUSCANY MAIL | HRVAŠKA | 4/63.82 | |
20 | Domen Vivod | A3084 | CINQUINA II (A3084) | CINQUINA II | KK PIP Ljubljana | 4/67.15 | |
21 | Lori Modrijan | A2780 | MERCI (A2780) | MERCI | KK KARLO - Maribor | 4/70.26 | |
22 | Sara Ornik | A2473 | TARS (A2473) | TARS | JK KASCO Svecina | 4/71.62 | |
23 | Alexandra Minnozzi | A3462 | TOULULA (A3462) | TOULULA | USA | 4/71.99 | |
24 | Jan Špiljak | A3269 | DANAJA CARRYZMA (A3269) | DANAJA CARRYZMA | KK SLOVENJ GRADEC | 4/73.88 | |
25 | Ema Macek Ležaic | A2885 | AFROMAN (A2885) | AFROMAN | KK VELENJE | 4/75.52 | |
26 | Brina Sanda | A3029 | ATRIS (A3029) | ATRIS | KK VELENJE | 4/78.27 | |
27 | Saša Malenkovic | A2868 | CANDEVILLE (A2868) | CANDEVILLE | KK VELENJE | 4/80.28 | |
28 | Špela Semolic | A2149 | L&H SONET (A2149) | L&H SONET | KK SUPRINN | 8/66.8 | |
29 | Aleš Kucer | A2536 | ROCCO I (A2536) | ROCCO I | KK CELJE | 8/68.12 | |
30 | Lena Grasselli | A2328 | RIVAL 13 (A2328) | RIVAL 13 | ŠD Konjeniški center Celje | 8/69.35 | |
31 | Borut Gajšt | A3422 | CANDILLA 20 J (A3422) | CANDILLA 20 J | KK Stožice Ljubljana | 8/70.94 | |
32 | Tanit Baukman | A3606 | HEROGRAAF (A3606) | HEROGRAAF | KK KARLO - Maribor | 8/77.46 | |
33 | Tara Miler | A3162 | CAPRILUNE (A3162) | CAPRILUNE | KK KARLO - Maribor | 8/103.97 | |
34 | Ela Grasselli | A3416 | CLEMENS VAN DE JUMP (A3416) | CLEMENS VAN DE JUMP | ŠD Konjeniški center Celje | 9/90.35 | |
35 | Benjamin Saurugg | Z2751 | CONTADOR (Z2751) | CONTADOR | AVSTRIJA | 9/105.32 | |
36 | Tina Fink | A3280 | CEZAER VAN DE KAAI Z (A3280) | CEZAER VAN DE KAAI Z | KK CELJE | 10/94.03 | |
37 | Nina Brezner | A2472 | BONITA B (A2472) | BONITA B | KK SLOVENJ GRADEC | 12/68.41 | |
38 | Nina Potocnik | A3376 | QUIDADO (A3376) | QUIDADO | KK VELENJE | 12/82.46 | |
39 | Tamara Kranjc | A2599 | GALANTE VAN GODSELBOS (A2599) | GALANTE VAN GODSELBOS | KK VELENJE | 16/76.63 | |
40 | Pascal Renard | Z2747 | DON DISSAGIO (Z2747) | DON DISSAGIO | BELGIJA | 16/82.42 | |
41 | Zala Arlic | A2955 | LEXA (A2955) | LEXA | KK VELENJE | 17/90.29 | |
- | Tinkara Vovk | A2808 | QUINNTUS (A2808) | QUINNTUS | KK GIBANJE | EL | |
- | Nives Ošlak | A2608 | DANAJA (A2608) | DANAJA | KK CELJE | EL | |
- | Daša Podjed | A3411 | BASTA HOY (A3411) | BASTA HOY | KK GIBANJE | EL | |
- | Markus Saurugg | Z2750 | CHESTER (Z2750) | CHESTER | AVSTRIJA | EL | |
- | Tamara Paden | Z2612 | CARO AS G (Z2612) | CARO AS G | HRVAŠKA | DNS | |
- | Sanja Ostevic Kovacic | Z2043 | CASHIER (Z2043) | CASHIER | HRVAŠKA | DNS |