PLASIRANI TEKMOVALCI
UVRST. JAHAČ KONJ KLUB REZULTAT
1 Adrijana Brunčič Z2934SHARM EL SHEIKH 2NEMČIJA 0 T v času 30.1 sek
BR / 2005 / S / / / 2. parkur / faza
2 Urh Bauman A3599TOTO U.B.KK Urh Bauman 0 T v času 30.46 sek
BR / 2014 / S / / / SLOW 2. parkur / faza
3 Alice Nolen Walston A3462TOULULAUSA 0 T v času 30.61 sek
BR / 2012 / M / Toulon / Quick Star / HŠK 2. parkur / faza
4 Rebeka Rožmanec A3820CONUS G.I.H.KK VELEBIRO 0 T v času 33.74 sek
BR / 2014 / G / CONWAY II / PORTLAND L / WEST 2. parkur / faza
5 Aglaia Bechmann Z2485BIARRITZ DE JANEIROAVSTRIJA 0 T v času 33.81 sek
/ 0 / nn / / / AA 2. parkur / faza
6 Robi Skaza A3424COMIC-K VAN'T KATTENHEYE ZKK VELENJE 0 T v času 34.06 sek
BR / 2013 / G / Comilfo Plus Z / Robin des Bruyeres / Z 2. parkur / faza

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Anthea Lorber A2074CATARINAKK VELENJE 0 T v času 37.45 sek
BR / 2004 / M / Catoki / Locato / HOLS 2. parkur / faza
8 Robi Skaza Z3054L'AURORAKK VELENJE 0 T v času 37.63 sek
/ 2011 / nn / / / XX 2. parkur / faza
9 Sabina Rajh A3528BLACK PEARLKK VELEBIRO 0 T v času 37.83 sek
BR / 2012 / M / DIARADO / LE MATIN / HOLS 2. parkur / faza
10 Tajda Bosio A3713QUONTENDER 2ŠD Konjeniški center Celje 0 T v času 40.29 sek
BR / 2009 / G / QUI VAMOS ! / CONTENDER / HOLS 2. parkur / faza
11 Brina Sanda A3847DAVIDAKK VELENJE 0 T v času 41.83 sek
BR / 2014 / M / CASCARI / ACOBAT I / SLOW 2. parkur / faza
12 Nina Obrovnik A3667PODKEV IN YOUR DREAMS VRKK KARLO - Maribor 4 T v času 36.83 sek
GR / 2014 / M / COLMAN / KOPPANY/KAFKA / SLOW 2. parkur / faza
13 Jan Špiljak A3269DANAJA CARRYZMAKK CELJE 0 T v času 37.89 sek
GR / 2011 / M / S.P. Cherif d Or / Cordano / SLOW 2. parkur / faza
14 Matic Rogič Z2932NEVER SAY NEVERŠD Hiša konj 0 T v času 38.85 sek
BR / 2015 / G / / / OLDB 2. parkur / faza
15 Mihael Kovačič Z2936LEONIDASKK KARLO - Maribor 4 T v času 32.66 sek
BR / 2014 / G / / / HOLS 2. parkur / faza
16 Zoja Pavčič A3661CHERIEKK CELJE 4 T v času 34.92 sek
GR / 2013 / M / LEVISONN / CASSINI I / WEST 2. parkur / faza
17 Tija Kocjan A3777OXANAKK SUPRINN 4 T v času 32.86 sek
BR / 2014 / M / NABAB DE REVE / CARRY` S SON / BWP 2. parkur / faza
18 Aleksandra Krainer Z2938QUESTO QUITEŠD Konjeniški center Celje 0 T v času 40.24 sek
BR / 2012 / G / / / WARM 2. parkur / faza
19 Daša Podjed A3411BASTA HOYKK GIBANJE izklj.
BR / 2011 / M / Cassini II / Veneur d Etenclin / SF 2. parkur / faza
- Matic Rogič A3639HAPPY DE LAUBRYŠD Hiša konj izklj.
F / 2007 / G / WANDOR VAN DE MISPELAERE / SKIPPY II / BWP
- Nika Gačnik A3625COLOSSEUM BŠD Hiša konj odstop
BR / 2013 / S / CONTADOR / CRO-CPO / HŠK
- Nika Gačnik A2613ACORDIŠD Hiša konj odstop
GR / 2005 / G / Corland / Ixion / KWPN
Vrni se