ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

108. tekmacompetition

ZDRUŽENE TEKME 8.9.10

KategorijaCategory: A2/L TabelaTable: A ČlenArticle: 274.2.5

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. ga. Leda Selan
Višina ovir: 1.15m. tempo: 350m/min 1. del: 260m. dovoljen čas: 45(90)sek. 2. del: 270m. dovoljen čas: 47(94)sek. Oblikovalec parkurja: g. Volker Schmidt (GER)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 24/22/*0/6


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Tomaž Tabernik A4334QUEEN OF HEARTS ET (A4334)QUEEN OF HEARTS ETKK VELEBIRO 0-0/38.92
2 Lucija Sovič A4152LORD ELTHON VAN'T KELE (A4152)LORD ELTHON VAN'T KELEKK VELEBIRO 0-0/41.41
3 Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor 0-0/42.49
4 Tija Kocjan A4254LC'S CANNABIS BLUE (A4254)LC'S CANNABIS BLUEKK KARLO - Maribor 1-0/39.16
5 Boštjan Bizjak A4132SKYLINE K (A4132)SKYLINE KKK SUPRINN 2-0/45.18
6 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 0-4/41.3

PREOSTALI TEKMOVALCI
7 Tea Oblak Zvonar A3813OCARINA VLS (A3813)OCARINA VLSKK KAS 0-4/41.35
8 Tina Ščulac A3995CASANOVA (A3995)CASANOVAKK KRAS 0-4/42.09
9 Pika Ambrožič A4147DON CAMILLO (A4147)DON CAMILLOKK KRAS 0-4/43.02
10 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 1-4/40.52
11 Marinka Drev A3330RIHANNA (A3330)RIHANNAKK VELENJE 5-0/44.29
12 Boštjan Bizjak A4166NADAL (A4166)NADALKK SUPRINN 7-0/43.62
13 Tea Keluc A4235DEE DEE Z (A4235)DEE DEE ZKK VELEBIRO 2-5/47.96
14 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 0-8/38.55
15 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 0-8/39.8
16 Neli Slapar A3571DJIBOUTI DE LA POMME (A3571)DJIBOUTI DE LA POMMEKK SLOVENJ GRADEC 4-4/41
17 Neža Potočnik A3977K-STAR VD DUVELSHOEVE (A3977)K-STAR VD DUVELSHOEVEKK VELEBIRO 4-8/36.9
18 Aleksandra Nikolič A4144KAROLA (A4144)KAROLAŠD Titani Ljubljana 8-4/41.92
19 Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS 5-9/47.17
20 Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE 12-4/41.32
21 Manca Kukman A4210Q-OLYMPIC (A4210)Q-OLYMPICKK VELEBIRO 8-8/42
- Lana Gale A3688CANDY (A3688)CANDYKK KAS EL
- Lana Vališer A3079CALCAR (A3079)CALCARKK KARLO - Maribor DNS
- Taja Turel A4164EMG HYBALOUA PARISOL (A4164)EMG HYBALOUA PARISOLKK PR` KRAL DNS
Nazaj