ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

137. tekmacompetition

ZDRUŽENE TEKME 37.38.39

KategorijaCategory: A2 TabelaTable: A ČlenArticle: 274.1.5.3

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško
Višina ovir: 1.10m. tempo: 350m/min 1. del: 290m. dovoljen čas: 50(100)sek. 2. del: 185m. dovoljen čas: 32(64)sek. Oblikovalec parkurja: g. Volker Schmidt (GER)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 38/37/*0/10


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Matic Rogič A3909SELMA (A3909)SELMAŠD Hiša konj 0-0/24.42
2 Pia Rojko A4076INFINITY P (A4076)INFINITY PŠD Konjeniški center Celje 0-0/25.01
3 Eva Gorišek A4092HEART OF STEEL (A4092)HEART OF STEELKK VELENJE 0-0/27.15
4 Neža Podlogar A4126ELIS (A4126)ELISKK GIBANJE 0-0/29.3
5 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYKK SLOVENJ GRADEC 0-0/29.47
6 Ajda Markošek A4220LEVITATE (A4220)LEVITATEKD CABALLUS 0-0/29.92
7 Tija Vašl A3394MASTER (A3394)MASTERKD CABALLUS 0-0/30.08
8 Jan Špiljak A4173TRAFALGAR POMMEX Z (A4173)TRAFALGAR POMMEX ZKK VELENJE 0-0/31.06
9 Sara Hren A4061LORD ADMIRAL (A4061)LORD ADMIRALŠD Titani Ljubljana 0-0/31.66
10 Ela Volčanšek A3901EMG CASCADA 2 (A3901)EMG CASCADA 2KK PR` KRAL 0-4/25.7

PREOSTALI TEKMOVALCI
11 Juna Kešelj Djokovič A4165CARTHAGO'S LUCKY MIRA (A4165)CARTHAGO'S LUCKY MIRAKK Stožice Ljubljana 0-4/27.91
12 Julija Černota A4140BALTAZAR (A4140)BALTAZARŠD Titani Ljubljana 0-4/31.14
13 Daša Petrovčič A4126ELIS (A4126)ELISKK GIBANJE 0-EL
14 Lana Gale A3688CANDY (A3688)CANDYKK KAS 0-EL
15 Monika Brgles A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK SLOVENJ GRADEC 4/42.05
16 Iza Kovačič A3626LAZYBATUSU (A3626)LAZYBATUSUKK KARLO - Maribor 4/42.79
17 Gregor Mihelčič A4215ZSAKAI PERSEO (A4215)ZSAKAI PERSEOKK Stožice Ljubljana 4/43.88
18 Ana Ela Šeruga A4333KIRA W (A4333)KIRA WŠD Hiša konj 4/44.23
19 Štefan Krpič A3773GREYFORTH (A3773)GREYFORTHKK KAS 4/44.31
20 Aleksandra Nikolič A4144KAROLA (A4144)KAROLAŠD Titani Ljubljana 4/45.44
21 Borut Gajšt A4169MOLLY S (A4169)MOLLY SKK Stožice Ljubljana 4/48.83
22 Robert Bombek A4314INDIRA (A4314)INDIRAKK VELEBIRO 4/49.87
23 Lana Vrabič A4268ASG DARCY (A4268)ASG DARCYKD CABALLUS 5/53.41
24 Jaka Potočnik A3054CATALEYA (A3054)CATALEYAŠD Titani Ljubljana 6/56.24
25 Ana Kim Pouh A3821LOLLIPOP (A3821)LOLLIPOPŠD Titani Ljubljana 8/40.85
26 Aria Pintar A3999CLEARTOL (A3999)CLEARTOLKD CABALLUS 8/46.77
27 Tea Keluc A4235DEE DEE Z (A4235)DEE DEE ZKK VELEBIRO 8/48.88
28 Živa Horvat A4183SPECIAL ONE (A4183)SPECIAL ONEKK GIBANJE 8/49.94
29 Gorazd Kranjc A3933QUANAAN (A3933)QUANAANKK VELENJE 10/73.97
30 Ela Senčar A4069K-GENOVA (A4069)K-GENOVAŠD Titani Ljubljana 11/58.01
31 Urša Rangus A4070GENY (A4070)GENYKK VELEBIRO 12/45.12
32 Zala Arlič A4309CERSEI (A4309)CERSEIKK VELENJE 12/49.72
33 Karmen Osvald A3305KAPSZTAD (A3305)KAPSZTADKK PR` KRAL 16/48.33
34 Zarja Radmanović Z3389COLORITA (Z3389)COLORITAŠD Titani Ljubljana 17/82.06
35 Ela Verovšek Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 26/56.69
- Jaka Potočnik A3666CALEDONIA (A3666)CALEDONIAŠD Titani Ljubljana EL
- Freja Kolenc A4300JUVENTUS M (A4300)JUVENTUS MKK VELEBIRO RET
- Daša Petrovčič A3391CARIBO (A3391)CARIBOKK GIBANJE DNS
Nazaj