ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

19. tekmacompetition

KategorijaCategory: A1 TabelaTable: A ČlenArticle: 238.1.1

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško
Višina ovir: 1.00m. tempo: 325m/min Dolžina parkurja: 440m. dovoljen čas: 82(164)sek Oblikovalec parkurja: g. Volker Schmidt (GER)

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 36/36/*0/0


USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Neli Slapar A2750BALLERINA S BOY (A2750)BALLERINA S BOYKK SLOVENJ GRADEC 0/66.6
1 Ela Verovšek Z3479A.M.B. ZORRO (Z3479)A.M.B. ZORROKK PR` KRAL 0/76.61
1 Ema Šuler A4379UP TO DATE PICOBELLO Z (A4379)UP TO DATE PICOBELLO ZKK VELENJE 0/79.65
1 Gea Jakelj A2856ART DE QUIDAM PJP (A2856)ART DE QUIDAM PJPKK PR` KRAL 0/71.66
1 Anthea Lorber Z3413CALCOURT RHODESIA (Z3413)CALCOURT RHODESIAKK VELENJE 0/77.62
1 Lara Ogrinc A3762CESARICA (A3762)CESARICAKK VELEBIRO 0/75.74
1 Ana Edelbaher A3746GENTLY VD ZWINKHOEVE (A3746)GENTLY VD ZWINKHOEVEŠD Hiša konj 0/77.91
1 Neža Vidovič A3964ORIGINAL VAN BERG OP ZOOM (A3964)ORIGINAL VAN BERG OP ZOOMKD CABALLUS 0/76.6
1 Taja Ošlovnik A2782DORA (A2782)DORAKK CELJE 0/73.02
1 Alina Levstik A4154C` EST LA VIE (A4154)C` EST LA VIE ŠD Titani Ljubljana 0/75.59
1 Iza Kovačič A3115ESPESIAL (A3115)ESPESIALKK KARLO - Maribor 0/69.42
12 Saša Malenković A4310SENORITA VAN'T DIEPENBROECK (A4310)SENORITA VAN'T DIEPENBROECKKK VELENJE 2/87.14
13 Alicija Matkovič A3777OXANA (A3777)OXANAŠD Titani Ljubljana 4/70.74
13 Ajda Markošek A4220LEVITATE (A4220)LEVITATEKD CABALLUS 4/66.29
13 Gea Jakelj A4062KAREL LAGERFELD (A4062)KAREL LAGERFELDKK PR` KRAL 4/74.73
13 Jure Rok Marčič A4062KAREL LAGERFELD (A4062)KAREL LAGERFELDŠD Titani Ljubljana 4/74.09
13 Domen Vivod A4321BALERA (A4321)BALERAKD Piramida 4/77
13 Martin Glavič A4001COCO DE MER II 'BT' (A4001)COCO DE MER II 'BT'ŠD Konjeniški center Celje 4/81.15
13 Mario Tschaitschmann Z3403HONFLEUR DE JANEIRO (Z3403)HONFLEUR DE JANEIROAVSTRIJA 4/73.5
20 Ana Vita Cvenk A4299CHECK ME OUT (A4299)CHECK ME OUTKD CABALLUS 5/85.19
20 Eva Cepec A4308CAPTAIN CASEY (A4308)CAPTAIN CASEYKK VELENJE 5/82.72
20 Aleš Kučer A4139THOR (A4139)THORKK CELJE 5/84.73
20 Ema Prinčič A3777OXANA (A3777)OXANAŠD Titani Ljubljana 5/83.48
24 Pika Šribar A4064CITIZEN CRACK (A4064)CITIZEN CRACKŠD Titani Ljubljana 8/74.74
24 Mariia Koshurnikova A4219HABCSOK (A4219)HABCSOKŠD Titani Ljubljana 8/81.19
26 Gloria Dolenc Lorger A3479UCCELLO DE LA BASTIDE (A3479)UCCELLO DE LA BASTIDEŠD Titani Ljubljana 9/84.8
27 Janez Avšič A4324FENOLIT D.D. CANVIK (A4324)FENOLIT D.D. CANVIKKK VELENJE 10/105.75
28 Mario Tschaitschmann Z3402HONDURAS DE JANEIRO (Z3402)HONDURAS DE JANEIROAVSTRIJA 12/72.94
28 Tamara Hočevar A4302TWIZY (A4302)TWIZYKK VELEBIRO 12/70.77
30 Zoja Vrtovšek A4146FELL ME (A4146)FELL MEŠD Titani Ljubljana 13/82.58
31 Lina Lauko A4048IRBIS (A4048)IRBISŠD Titani Ljubljana 14/102.53
32 Patricia Medija A3893DESCARO (A3893)DESCAROŠD Titani Ljubljana 19/108.14
33 Gaja Tušek A3136QUICK STAR #1 (A3136)QUICK STAR #1KK VELENJE 23/106.38
34 Živa Šefman A4373UB CAMA CAMILIA (A4373)UB CAMA CAMILIAKK GIBANJE 26/102.37
35 Nastja Udovč Z3401AMORETTE APN (Z3401)AMORETTE APNKK VELEBIRO 35/138.45
- Nik Sitar Z3318WILLY (Z3318)WILLYKK KAS EL
Nazaj