ŠD Titani Ljubljana

TurnirTournament 0523

46. tekmacompetition

POKAL SLOVENIJE MLADINCI in odprta tekma

KategorijaCategory: L/Ma TabelaTable: A ČlenArticle: 238.2.2

SodnikiJudges: ga. Alenka Keršič. ga. Eva Zaveršnik. g. Aleš Pleško
Število plasiranih tekmovalcev : 10

Tekmovalcev na listi / štartali / * = trening / plasiranih:Competitors on list / started / * = training / placed: 37/37/*0/10


PLASIRANI TEKMOVALCI
USTRNK JAHACRIDER STKONJHORSE NUM KONJHORSE KLUBCLUB REZULTATRESULT
1 Eva Jeram A4037LUCKY V/H YZEREN LINDENHOF (A4037)LUCKY V/H YZEREN LINDENHOFŠD Titani Ljubljana 0-0/39.57
2 Jan Špiljak A4317CINDY (A4317)CINDYKK VELENJE 0-4/40.57
3 Ajda Golob A4378AGATA LABEL (A4378)AGATA LABELKK VELENJE 0-4/42.07
4 Mario Tschaitschmann Z2948FRANCE DE JANEIRO (Z2948)FRANCE DE JANEIROAVSTRIJA 0-8/39.54
5 Ivana Pantar A4156QANDOCTRO (A4156)QANDOCTROŠD Titani Ljubljana 0-8/39.83
6 Ana Pungeršek A4216SPIELZEUG (A4216)SPIELZEUGKK KARLO - Maribor 0-8/42.25
7 Klara Kolbezen A4223GINGER Z (A4223)GINGER ZKK KARLO - Maribor 0-DNS
7 Alja Jeraj Z2950ARESCO (Z2950)ARESCOKD CABALLUS 0-DNS
9 Živa Šefman A3907LAMAZING PSH (A3907)LAMAZING PSHKK GIBANJE 1/79.06
10 Robi Skaza A3140DA VINCI (A3140)DA VINCIKK VELENJE 1/80.72

PREOSTALI TEKMOVALCI
11 Urška Prebil A4319QUADELA (A4319)QUADELAKK KAS 4/74.81
12 Gaia Pihler A2966FLO COOPER (A2966)FLO COOPERKK PR` KRAL 4/75.01
13 Andraž Cijan Brkič A4313CASSIOPEIA 129 (A4313)CASSIOPEIA 129KK VELEBIRO 4/75.09
14 Anja Erman A3871CAMPARI-J (A3871)CAMPARI-JKK STOL 4/78.21
15 Tija Kocjan A4135NUBALOUNO XIII (A4135)NUBALOUNO XIIIKK KARLO - Maribor 5/79.2
16 Lina Rojko A4274ROMANA (A4274)ROMANAŠD Konjeniški center Celje 5/79.44
17 Jan Špiljak A4033REVU VAN DE CELIEBRUG (A4033)REVU VAN DE CELIEBRUGKK VELENJE 5/80.94
18 Daša Podjed A4036HERMES DE PARIS (A4036)HERMES DE PARISŠD Titani Ljubljana 8/74.17
19 Nika Rogič A3278CHICOLINO (A3278)CHICOLINOŠD Hiša konj 8/78.05
20 Maša Turkuš Trbuc A3753CACHAREL VI (A3753)CACHAREL VIKK HIPODROM KAMNICA 8/78.32
21 Jan Špiljak A4067DEJA VU DE ELIE Z (A4067)DEJA VU DE ELIE ZKK VELENJE 8/78.57
22 Jaka Potočnik A4170Q-CALYPSO (A4170)Q-CALYPSOŠD Titani Ljubljana 9/80.3
23 Neža Saksida A4185ACASSENDER - L' AURORA (A4185)ACASSENDER - L' AURORAKD CABALLUS 9/96.79
24 Robi Skaza A3424COMIC-K VAN T KATTENHEYE Z (A3424)COMIC-K VAN T KATTENHEYE ZKK VELENJE 9/97.05
25 Vitan Orr Lesar A3912ARONA (A3912)ARONAKK VELEBIRO 12/69.09
26 Trina Tekavc A3941ODAMIAAN T (A3941)ODAMIAAN TKK GIBANJE 12/78.24
27 Tia Ana Tekavec A3867ARYA STARK (A3867)ARYA STARKKK VELEBIRO 12/94.8
28 Boštjan Bizjak A4132SKYLINE K (A4132)SKYLINE KKK SUPRINN 14/83.35
29 Naja Pogorevc A3395CHICAGO (A3395)CHICAGOKK VELENJE 15/88.93
30 Žiga Oven A4194CARRESSA (A4194)CARRESSAŠD Titani Ljubljana 16/107.51
31 Jan Letonja A3975LEONIDAS (A3975)LEONIDASKK KARLO - Maribor 19/106.94
32 Naja Rifelj A3107COLINO (A3107)COLINOKK KAS 22/83.26
33 Katarina Julija Pipan A3425HEIR OF BALIA D HOETSEL Z (A3425)HEIR OF BALIA D HOETSEL ZKK PIP 24/94.36
- Patricija Povše A3125CAMBO (A3125)CAMBOKD CABALLUS EL
- Tia Počkar A3816VIADUC DE MEHON (A3816)VIADUC DE MEHONKK GIBANJE RET
- Borut Gajšt A2846C.C. COPILOT (A2846)C.C. COPILOTKK Stožice Ljubljana RET
- Robert Bombek A3998CHRISTOPHER (A3998)CHRISTOPHERKK VELEBIRO RET
Nazaj